Arctis 5 7.1 Performansı Düşük mü?

FatihBugraUYANIK

Hectopat
Selamlar;
Arctis 5 7.1 sürümüne sahibim. 2019 model almadım görüntüsü hoşuma gitmemişti. Arctis 5'in 7.1 sanal surround sesini kullanıyorum ve Steelseries Engine'den bunu ayarlıyorum ama açık iken veya kapalı iken bir fark göremiyorum beklediğim gibi değil açıkçası 7.1 desteği sizce sorun bende mi? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2019 sürümünü alsaydınız keşke. Sesler ve DTS üzerinde geliştirmeler yapıldı. Açık olduğu zaman ki farkını oyunlarda anlarsınız. Müziklerde ise daha yüksek ve yankılı ses verir. Bu yüzden kapalıyken müzik dinlemek daha mantıklı. Ayrıca usb ile bağlamanız gerekiyor. Jak ile bağladıysanız program çalışmaz. Sağ alttan device kısmında Arctis 5 game seçili olmalı. Arctis 5 chat olanı discord üzerinden seçiyorsunuz. Bu şekilde ChatMix kumandası çalışıyor.

2019 sürümünü alsaydınız keşke. Sesler ve DTS üzerinde geliştirmeler yapıldı. Açık olduğu zaman ki farkını oyunlarda anlarsınız. Müziklerde ise daha yüksek ve yankılı ses verir. Bu yüzden kapalıyken müzik dinlemek daha mantıklı. Ayrıca usb ile bağlamanız gerekiyor. Jak ile bağladıysanız program çalışmaz. Sağ alttan device kısmında Arctis 5 game seçili olmalı. Arctis 5 chat olanı discord üzerinden seçiyorsunuz. Bu şekilde ChatMix kumandası çalışıyor.
SteelSeries Artics 5 mi kullanıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı