Arctis 5 alınır mı?

Peaky Blinders

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ordu/Altınordu
Merhaba arkadaşlar, Japonya'dan kendine Arctis 5 almayı düşünüyorum alınır mı? Bir de beyaz ile siyah arasında ne fark var?

289813321_1137322746827667_1229224506821558803_n.jpg

bence alınır gayet iyi bir kulaklık 7.1 de var. Rahat bir kulaklık, Renk olarak siyah ile beyaz arasında herhangi bir fark yok tek fark renk başka bir fark yok yani öneririm ben

Steelseries Arctis serisi zengin ve yayıncı işi ürünler. Steelseries Arctis 1,3 ve 5 fiyat/performans anlamında rezaletler. 1500TL'ye Arctis 5 2019 alıcağına git Razer Blackshark V2 al. Parasını hak eden Steelseries kulaklıkları Arctis 7 ve 9 onlar da dolar kuru ile çok uçtu. Arctis Pro zaten yayıncılara reklam için verilmiş gibi duruyor. 6000TL'ye git Sennheiser al. Belki Arctis Nova Pro getirdiği yenilikler ile 6000TL'ye değebilir. Steelseries'den son çıkan Aerox ve Prime serisi mouselar ile mousepadden başka bir şey almanızı önermem. Bir de custom olmayan klavyeleri saymazsak en iyi klavye diyebileceğimiz Apex Pro alınabilir.
Arctis serisi ses kalitesinden ödün veririm yeter ki saatlerce kafamda dursun diyorsanız alabileceğiniz bir ürün serisi.

SteelSeries Arctis serisi zengin ve yayıncı işi ürünler. SteelSeries Arctis 1,3 ve 5 fiyat/performans anlamında rezaletler. 1500TL'ye Arctis 5 2019 alıcağına git Razer BlackShark V2 al. Parasını hak eden SteelSeries kulaklıkları Arctis 7 ve 9 onlar da dolar kuru ile çok uçtu. Arctis Pro zaten yayıncılara reklam için verilmiş gibi duruyor. 6000TL'ye git Sennheiser al. Belki Arctis nova Pro getirdiği yenilikler ile 6000TL'ye değebilir. SteelSeries'den son çıkan aerox ve Prime serisi fareler ile mousepadden başka bir şey almanızı önermem. Bir de Custom olmayan klavyeleri saymazsak en iyi klavye diyebileceğimiz Apex Pro alınabilir.
Arctis serisi ses kalitesinden ödün veririm yeter ki saatlerce kafamda dursun diyorsanız alabileceğiniz bir ürün serisi.

Hocam fiyat önemli değil, zaten hediye gelecek.

Arctis 7 - 9 alıp kullandım ikisini de iade ettim verdiğim parayı hak etmediğini düşünerek. Blackshark V2 de kullandım (kablolu versiyonunu) kesinlikle Arctis'lere göre çok daha memnundum. Bunlar dışında ROG STRIX Wireless, G733, DT990PRO, Corsair Void Elite Wireless kullandım. Şu anda DT990PRO ve G733 kullanıyorum, açıkçası G733 pek tatmin etmiyor ancak Arctis'lere göre daha memnunum. Blackshark V2 tercih edebilirsiniz bence.

Geri
Yukarı