Arctis 5 vs HyperX Cloud 2

İkinizde ses kartı ve sanal 7.1 özelliği olan kulaklıkla bundan çok farklı olan stereo kulaklık arasında kalmışsınız. Bence önce neye ihtiyacınız olduğuna karar verin. Cloud Alpha stereo özellikli gaming kulaklıklarda ilk sıraya oynar. Cloud 2 veya Arctis 5 alıcaksanız 7.1'ini kullanıcağınız için yada ses kartınada ihtiyacınız olduğu için alın. İkisinede ihtiyacınız yoksa Cloud Alpha doğru tercih. Buraya tekrar Cloud 2'yi 7.1 performansından dolayı önermediğimi belirteyim.

İkinizde ses kartı ve sanal 7.1 özelliği olan kulaklıkla bundan çok farklı olan stereo kulaklık arasında kalmışsınız. Bence önce neye ihtiyacınız olduğuna karar verin. Cloud Alpha stereo özellikli gaming kulaklıklarda ilk sıraya oynar. Cloud 2 veya Arctis 5 alıcaksanız 7.1'ini kullanıcağınız için yada ses kartınada ihtiyacınız olduğu için alın. İkisinede ihtiyacınız yoksa Cloud Alpha doğru tercih. Buraya tekrar Cloud 2'yi 7.1 performansından dolayı önermediğimi belirteyim.
hocam alphaya usb ses kartı alarak sanal 7.1 hale getirebilirsiniz. Alpha alırsam ses kartıda alacağım zaten.

Haklısınız böyle uğraşmaktansa ve masraf etmektense cloud II almak çok daha mantıklı, ama şöyle de birşey var alpha itopyada indirimde 600tlden satıldığı için alabiliyorum. Hemde cloud II çok eski bir model, açıkcası eski bir kulaklığa 650-700tl vermek içimden gelmiyor.Bu anlamda alpha daha iyi bir seçim bana göre.

İlerde de usb ses kartı alarak 7.1 eksikliğini gideririm ve cloud II den daha iyi ses alırım diye düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı