Arctis 5 vs HyperX Cloud Alpha s vs Corsair Void RGB Elite Wireless

Bütçe
1200

FahrenHite

Decapat
Arkadaşlar lütfen ilk önce hangisini tercih edeceğinizi ve nedenini sonra da aynı fiyatlarda önerdiğiniz kulaklık varsa onu söleyin.(ama lütfen bunlar çöp vs. demeyin)
Kulaklığı film izlemek, genel kullanım ve oyun oynarken kullanacağım. (müzik dinlemeyeceğim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır alacaksanız Arctis 5'i eleyin aşırı pahalı ve o fiyatı hak etmiyor, o fiyat aralığında kablosuz kulaklık tercih ederdim ben şahsen gerçekten kabloluya göre çok rahat oluyor kullanımı. Alternatif olarak o bütçeye Cooler Master MH670 modeline bakabilirsiniz.

Sıfır alacaksanız Arctis 5'i eleyin aşırı pahalı ve o fiyatı hak etmiyor, o fiyat aralığında kablosuz kulaklık tercih ederdim ben şahsen gerçekten kabloluya göre çok rahat oluyor kullanımı. Alternatif olarak o bütçeye Cooler Master MH670 modeline bakabilirsiniz.

MH670'in deri padleri olmasa alacaktım. O zaman tercih edeceğim kulaklık Corsair Void RGB Elite Wireless.
Yazın terletmesini istemiyorum da.

MH670'in deri padleri olmasa alacaktım. O zaman tercih edeceğim kulaklık Corsair Void RGB Elite Wireless.
Yazın terletmesini istemiyorum da.

Deri padlere sahip HS70 kullanıyorum, çok uzun saatler kullanmadıkça terletmiyor, yazın da aynı şekilde. Deri padler kumaşa göre ses izolasyonu konusunda başarılıdır ama kumaşlar da terletmez, her ikisinin de kendine göre avantajları ve dezavantajları var. Ayrıca Corsair'in kablosuz kulaklarında genel bir dip sesi sorunu var Void RGB Elite Wireless'de de olabilir bir araştır derim almadan önce. Bende de var çünkü o yüzden dedim fakat alıştım ben rahatsız olmuyorum.

Geri
Yukarı