Arctis 7+ 3800 TL'ye alınır mı?

DenizmeN

Hectopat
İyi günler.

Halihazırda Arctis 5 2019 Edition kullanıcısıyım çok memnunum ancak eskidiği için değişmek istiyorum ve bu serinin üretimi az çok durdu diye biliyorum.

Arctis 7+ modelinin bu fiyatta başka bir sitede göremedim. Güvenilir midir? Sorun yaşar mıyım? Başka sitelerle ile arasında 1000 TL fark var. SteelSeries'in özellikle rahatlığı hoşuma gitmişti. Kablosuz olması benim için önemli değil eğer rahat ve güzel bildiğiniz bir oyuncu kulaklığı öneriniz var ise önerirseniz sevinirim.

Avrupada 120£ olan ürün ülkemde 4000TL. Buna çok üzülüyorum neyse, Arctis 7+ 20-24 saat kullanım ömrü var. Ses kalitesi şahaneye yakın. Mükemmele ulaştı ulaşacak düzeyde. 3500 civarına alınır, 4000e düşünülür.

İyi günler.

Halihazırda Arctis 5 2019 Edition kullanıcısıyım çok memnunum ancak eskidiği için değişmek istiyorum ve bu serinin üretimi az çok durdu diye biliyorum.

Arctis 7+ modelinin bu fiyatta başka bir sitede göremedim. Güvenilir midir? Sorun yaşar mıyım? Başka sitelerle ile arasında 1000 TL fark var. SteelSeries'in özellikle rahatlığı hoşuma gitmişti. Kablosuz olması benim için önemli değil eğer rahat ve güzel bildiğiniz bir oyuncu kulaklığı öneriniz var ise önerirseniz sevinirim.

Hocam bu kadar para vermeye gerek var mı ki? Alttaki kulaklık da gayet yeterli olur diye düşünüyorum. Kablolu ama o da sorun değil demişsiniz.

Avrupa'da 120£ olan ürün ülkemde 4000TL. Buna çok üzülüyorum neyse, Arctis 7+ 20-24 saat kullanım ömrü var. Ses kalitesi şahaneye yakın. Mükemmele ulaştı ulaşacak düzeyde. 3500 civarına alınır, 4000e düşünülür.

Hocam bıraktığım linkte 3800 TL ancak çok içime sinmedi marka tanıdık ama garantisinden yorumlar iyi değil gibi.

Hocam bu kadar para vermeye gerek var mı ki? Alttaki kulaklık da gayet yeterli olur diye düşünüyorum. Kablolu ama o da sorun değil demişsiniz.

Teşekkür ederim evet doğru kablolu benim için çok dert değil ancak fiyatından dolayı uygun olduğu için gönderdim.
Razer kullanan birkaç arkadaşlarımın yorumları beni biraz şüphelendirmişti ama yine de teşekkürler.

Az önce attığım link 5000 TL olmuş :D teşekkürler yine de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı