Arctis 7 vs Arctis 7+

weoji0

Decapat
Daha fazla  
Arctis 9 alacaktım fakat fiyatı biraz fazla diye Arctis 7 yöneldim Arctis 7 2400TL civarında Arctis 7+ ise 2700 TL civarında sizce hangisini almam daha mantıklı olur biri dongleli biri kablosuz vericili gibi bir izlenim uyandırdı ekstra bir özelliği var mı bilmiyorum bir de işte 24 saat yerine 30 saat pil ömrü falan varmış aradaki 300 TL farka değmez ise Arctis 7 alıp geçeceğim.

300 lira farkla 7+ almak kesinlikle mantıklıdır. Hele ki hızla yükselen kur ile ufak farkla en iyisi alınmalı bence. Dışarda telefon ile de kullanayım diyorsan 2800'e aşağıdaki 9 alınabilir. Özetle uzun şarj istiyorsan 7+, bluetooth da olsun diyorsan 9 alabilirsin. Tamamen kullanımına bağlı. Ben mesela yolculuklarda da kullanacağım için 9'u aldım.

300 lira farkla 7+ almak kesinlikle mantıklıdır. Hele ki hızla yükselen kur ile ufak farkla en iyisi alınmalı bence. Dışarıda telefon ile de kullanayım diyorsan 2800'e aşağıdaki 9 alınabilir. Özetle uzun şarj istiyorsan 7+, Bluetooth da olsun diyorsan 9 alabilirsin. Tamamen kullanımına bağlı. Ben mesela yolculuklarda da kullanacağım için 9'u aldım.

Mantıklıymış hocam 9'a gereksinim yok sadece bilgisayar için kullanırım o yüzden 7+ alacağım sanırsam.

Geri
Yukarı