Arctis 7+ vs Arctis Nova 7

Pureblood_sama

Centipat
Herkese iyi günler ilk çıktığında aldığım Arctis 7 kulaklığım bozuldu ve neredeyse 4 sene sorunsuz kullandım ve gayet memnundum. O yüzden kulaklıkta yine SteelSeries almak istiyorum şu an Arctis 7+ ve Arctis Nova 7 kulaklıkları var ikisinin arasında 1200 TL gibi bir fiyat farkı var, vermeye değer mi Arctis 7+ eski kulaklığımın birebir aynısının Type-C'den şarj olanı mı, yoksa üzerine bir şeyler katmışlar mı?

6 sene Arctis 7 kullandım ve 3 aydır Arctis Nova 7 kullanıyorum. Açık konuşmak gerekirse inanılmaz bir fark yok teknik açıdan. En göze çarpan fark:

+Hafiflik
+Pil ömrü (zaten iyiydi, daha iyi olmuş.)
+Hızlı Şarj
+Nispeten daha yüksek ses

6 sene Arctis 7 kullandım ve 3 aydır Arctis Nova 7 kullanıyorum. Açık konuşmak gerekirse inanılmaz bir fark yok teknik açıdan. En göze çarpan fark:

+Hafiflik
+Pil ömrü (zaten iyiydi, daha iyi olmuş.)
+Hızlı şarj.
+Nispeten daha yüksek ses.

Hafifliği ve yüksek sesi pek takmıyorum açıkçası zaten hiçbir zaman en yüksekte kullanmadım. Pil ömrü zaten güzeldi 7+ 30 saat, nova 7 38 saat diyor. Arctis 7'nin 24 saat şarjı da beni gayet güzel idare ediyordu hızlı şarj ikisinde de var. O zaman 1500 TL vermeyip 7+ alıyorum.

Hafifliği ve yüksek sesi pek takmıyorum açıkçası zaten hiçbir zaman en yüksekte kullanmadım. Pil ömrü zaten güzeldi 7+ 30 saat, nova 7 38 saat diyor. Arctis 7'nin 24 saat şarjı da beni gayet güzel idare ediyordu hızlı şarj ikisinde de var. O zaman 1500 TL vermeyip 7+ alıyorum.

Peki şu anda hâlâ memnun musun?

Geri
Yukarı