Arctis 7 vs Arctis 9

Ürün nasıl biraz bilgi verebilir misiniz?
Şu an kullanıyorum açıkçası gayet iyi ancak kulaklığa biraz alışmayın lazım yoksa kulağınızı sıkıyor. Ben 1 yıldır kulaküstü kulaklık kullanıyordum ve ilk elime geçtiği gün aşırı kulaklığımı sıkmıştı. Sonraki gün ise çok rahattı. Ses kalitesi açıkçası gayet iyi. Özellikle kablosuz olması gerçekten çok iyi evin içinde rahatça dolaşabiliyorum. Sadece mikrofonu bu fiyatına göre kötü ancak o da kablosuz olduğundan dolayı.

Arctis 7 ile 9 arasındaki fark Arctis 9'un telefona da kablosuz bir şekilde bağlanabiliyor olması. Eğer bu önemli ise Arctis 9 alın. Ben kendim Arctis 7 kullanıyorum cidden çok iyi kulaklık. Önermem diyenlere takılma. Çok acelen yoksa Arctis 9 stoğa gelmesini bekleyebilirsin. Ama 3000 civarına çıkabilecek bütçeye sahipsen Arctis 9 yerine Arctis Pro alınabilir.
Hocam merhabalar. Arctis 7 satın aldım fakat bir kaç sorum var. Siz kulaklık konusunda bilgilisiniz takip ediyorum mesajlarınızı. Özel mesaj atamadım, yardımcı olma şansınız var mı acaba ?

Ben Artcis 7 satın aldım. Bundan önce James Donkey 712 kullanıyordum. Warzone'da Arctis 7'de kesinlikle rakibin ayak seslerini vesaire duyamıyorum. Ekolayzer'den katiyen anlamam. İnternetten rehberlere baktım fakat nafile sesler inanılmaz karışık. Müsait olursanız dc'den görüşüp konuşabilir miyiz ?

Ben de Ekolayzer kısmından çok anlamam. Benim kendi ayarlarım budur. Kendimce bir şeyler yaptım. Sıklıkla Rainbow Six oynayan birisiyim ve adamların nereden geldiğini net duyabiliyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız72.png
    Adsız72.png
    170,4 KB · Görüntüleme: 67

Geri
Yukarı