Arctis Liquid Freezer III 420 mm için hangi kasayı kullanıyorsunuz?

• Konuyu başlatan Uxs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 101

Uxs

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, forumda bu konu ile başlıklar var ancak hiçbiri kendi kullandığını değil desteklediğini söylediği kasalari yazmiş ve sonra olumsuz bir yorum okuduğum için bir türlü netleşmedi. 420mm icin kasalar başlıklı konuda da cevabımı bulamadim. Arctis Liquid Freezer III 420 mm i üst kısma sorunsuz takıp kullanan var mı aranızda?
Lian Li lancool 3 icin fanlarla sığmadığı ayarlanması gerektiği yazılmış,
Phanteks Eclipse G500A bilgisayar kasasını önermiş bir arkadaşımız ama yabancı forumda takmakta sorun yaşadığı olması gerektigi gibi üste takamadığını yazmışlar.
Kendi kullanıp kesin emin olan varsa yonlendirirse çok sevinirim, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünü tanıtan firmaya yaptığım yorumda HAF 700 EVO kasaya montaj veya diğer parçalara değme konusunda bir sorun çıkarıp çıkarmayacağını sorduğumda sorun olmaz demişti.

Bence bu konuda fazla kullanıcı yorumu olmamasının sebebi 420mm radyatörlerin en rahat full tower kasalara monte ediliyor olması. Fiyat ve kapladığı yeri düşününce full tower kullanıcı sayısı ciddi anlamda az. Bütçe sorun değilse Lian Li O11 Dynamic Evo XL almak en güvenli seçim olabilir. Hem içindeki alan yeterli hem de modüler olduğu için montajda problem olduğunda kasaya farklı şekillerde montaj yapılabilir.

Bence bu konuda fazla kullanıcı yorumu olmamasının sebebi 420mm radyatörlerin en rahat full tower kasalara monte ediliyor olması. Fiyat ve kapladığı yeri düşününce full tower kullanıcı sayısı ciddi anlamda az. Bütçe sorun değilse Lian Li O11 Dynamic Evo XL almak en güvenli seçim olabilir. Hem içindeki alan yeterli hem de modüler olduğu için montajda problem olduğunda kasaya farklı şekillerde montaj yapılabilir.
Hocam öncelikle ikinize de ilginiz için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz kasa için inceleme videosu buldum. Ancak 8.05 inci dakikada üst tarafta 360 mm ye kadar desteklediğini söylüyor. Bir de yeni nesil islemciler cok ısınıyor diye 420mm soğutucu aldim, bu kasanın önden hava akışı olmaması dezavantaj gibi geldi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlışlıkla normal Dynamic Evo videosu izlemiş olabilir misiniz? XL olan resmi sitesinde üst,yan ve alt olmak üzere 3x420mm radiator support yazıyor. Daha önce Reddit’te filan da 420mm takan görmüştüm. Birde kasanın hava akışı zaten başarılı ama ön panel için isterseniz mesh kit satın alıp hava akışını daha da iyi hale getirebilirsiniz. Bu kasanın güzelliği tamamen kullanıcının kendi zevkine göre şekillendirebilmesi.

Düzeltme: Video linki yüklenmemişti şimdi gördüm bu eski EVO olmayan versiyonu. Dynamic Evo XL benim bahsettiğim.

Kullandığım bir kasa değil ama sayfada detaylı inceleme Video'su var değerlendirirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı