Arctis Nova 7 alınır mı?

plxaxd

Decapat
Nova 5 çıkmış. Türkiye'ye geldi mi acaba? Fiyatı daha ucuzsa ona da bakabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanıtıma bakılırsa Nova 5 güzel duruyor ama daha Türkiye'ye gelmedi. Nova 7 hiç F/P bir cihaz değil ve dip ses gibi sorunları var. Bütçe verirsen daha iyi bir model önerebilirim.

Nova 5 çıkmış. Türkiye'ye geldi mi acaba? Fiyatı daha ucuzsa ona da bakabilirim.
Alınır NOVA 5 gelmedi ama eğer NOVA 7'den çok daha ucuz çıkarsa onu al kullanmadım ama sesinin aynı diyen birsürü inceleme ile karşılaştım
Tanıtıma bakılırsa Nova 5 güzel duruyor ama daha Türkiye'ye gelmedi. Nova 7 hiç F/P bir cihaz değil ve dip ses gibi sorunları var. Bütçe verirsen daha iyi bir model önerebilirim.
5200 TLYE daha iyi bir wireless model at ozaman. Şuan çoğu kablosuz oyuncu kulaklığı dipsesli oluyor zaten.

Alınır Nova 5 gelmedi ama eğer Nova 7'den çok daha ucuz çıkarsa onu al kullanmadım ama sesinin aynı diyen bir sürü inceleme ile karşılaştım.

5200 TL'ye daha iyi bir Wireless model at o zaman. Şu an çoğu kablosuz oyuncu kulaklığı dipsesli oluyor zaten.

Mikrofonu harici mikrofon kadar kalitei, sesi de çok başarılı neredeyse G PRO X kadar kalitelidir.

Mikrofonu harici mikrofon kadar kalitei, sesi de çok başarılı neredeyse G PRO X kadar kalitelidir.
13 saat sarj yaşam süresi var aşırı komik.Ayrıca HS 80 ailesindede dip ses sorunu var onuda belirteyim, tek artısı miki.

13 saat şarj yaşam süresi var aşırı komik. Ayrıca HS 80 ailesindede dip ses sorunu var onu da belirteyim, tek artısı miki.

Forumda çok fazla kişi kullanıyor kimsede dip ses sorunu görmedim. Denemediğim için bir şey söyleyemem. Bu fiyata dip ses sorunu olmayan Nova4, biraz üstünde G PRO X var. Nova 4'ün tek farkı Bluetooth olmaması(Wireless var) ve dip sesi yok.

Max 6K.

Alınır Nova 5 gelmedi ama eğer Nova 7'den çok daha ucuz çıkarsa onu al kullanmadım ama sesinin aynı diyen bir sürü inceleme ile karşılaştım

İtopya'da var ancak o paraya değer mi bilemedim.

Ve mikrofon önemli değil ayrı mikrofonum var. Dip ses olayına gelirsek bilgisayarı yüksekte kulaklığı düşükte kullanıyorum gene de dip ses olur mu?

Max 6k.

İtopya'da var ancak o paraya değer mi bilemedim.

Ve mikrofon önemli değil ayrı mikrofonum var. Dip ses olayına gelirsek bilgisayarı yüksekte kulaklığı düşükte kullanıyorum gene de dip ses olur mu?

Olur hocam Nova 7 sorunlu. O fiyata bunu al, ses kalitesi stüdyo kulaklığı kadar kaliteli. Logitech ve DTS ikilisi çok sağlam ürünler yaparlar bu da onlardan birisi:

Geri
Yukarı