SteelSeries Arctis Nova 7 alınır mı?

isoZz

Hectopat
6000 liraya bu kulaklığı almayı düşünüyorum. Kullanan varsa deneyimlerini anlatabilir mi? Veya daha iyisi varsa farklı kulaklık önerisi de alabilirim.

Nova 7'de dip ses sorunu var ve mikrofonu kalitesiz. Bu model alabileceğin en F/P modellerden.

Nova 7'de dip ses sorunu var ve mikrofonu kalitesiz. Bu model alabileceğin en F/P modellerden.

Hocam Corsair Void Elite'in hem kablolusunu hem kablosusuzunu kullandım ikisinden de memnun kalmadım. Corsair'e bayağı uzağım. Amazon yorumlarında birisi çözüm sunmuş eğer kronik sorun değilse çözerim bir şekilde.

Hayır ben de Nova 3 kullanıyorum o çözüm ile çözüldü fakat forumda onu yapmasına rağmen çözülmediğiniz söyleyenler var. Bu modeli yine de araştırmanızı öneririm ama Nova 7'de fena cihaz değil.

Hayır ben de Nova 3 kullanıyorum o çözüm ile çözüldü fakat forumda onu yapmasına rağmen çözülmediğiniz söyleyenler var. Bu modeli yine de araştırmanızı öneririm ama Nova 7'de fena cihaz değil.

Bilmiyorum hocam en kötü ihtimalle iade ederim. Corsair ile Nova 7 arasında dağlar kadar fark olduğunu sanmıyorum. Bir de bu Corsair'i satan güvenilir bir satıcı yok gibi zaten teknolojik ürünler konusunda şanssızım riske atamam. 🙂
Bu arada Corsair HS80 Wireless kulaklıkta dip ses sorunu yaşayanlar da var. Biraz şans meselesi sanırım.

Bilmiyorum hocam en kötü ihtimalle iade ederim. Corsair ile Nova 7 arasında dağlar kadar fark olduğunu sanmıyorum. Bir de bu Corsair'i satan güvenilir bir satıcı yok gibi zaten teknolojik ürünler konusunda şanssızım riske atamam. 🙂

İnternetten özellikle yabancı incelemelerine bak mikrofon, ses kalitesi vs. .Forumda bir tane HS80'den memnun kalmayan kişi bulamazsın.

İnternetten özellikle yabancı incelemelerine bak mikrofon, ses kalitesi vs. .forumda bir tane HS80'den memnun kalmayan kişi bulamazsın.

Hocam internette Corsair HS80 dip ses sorunu diye aratınca bir sürü sorun yaşayan var. Forumda herkes iyi de olsa kötü olsa da aldığı şeyi övdüğü için denk gelmemiş olabilirsiniz.

Hocam ses kalitesi anlamında aralarında çok fark var mıdır sizce? Mikrofonda bayağı fark var ancak iki kulaklığı da ses kalitesi olarak denemediğim için merak ettim.

Bende Nova 3 ve karşılaştırma yapmam için üst seviye bir kulaklık olan Anker liberty 4 var. Ses detaylığı gayet güzel fakat oyun kulaklığı olduğundan sanıyorum sesler daha içi boş, doygunsuz geliyor. Bass performansı bence yeterli. Bu sorunun Corsair'de olmadığını düşündüğüm için önermiştim zaten. Bence fark vardır ama karar yine sizin.

Geri
Yukarı