Arctis Nova Pro kablosuz alınır mı?

Kiss0fdeath

Hectopat
Şu an piyasada alınabilecek en iyi kulaklık bu mudur arkadaşlar? Ona göre sipariş vereceğim. Gerek oyunda ses kasması olsun gerek müzik dinlerken bassları iyi vermesi olsun her türlü kullanımda tatmin eder mi?

Şu an piyasada alınabilecek en iyi kulaklık bu mudur arkadaşlar? Ona göre sipariş vereceğim. Gerek oyunda ses kasması olsun gerek müzik dinlerken bassları iyi vermesi olsun her türlü kullanımda tatmin eder mi?

Hayır en iyi kulaklık filan değil. Sadece cift batarya olayının dışında hiçbir espirisi yoktur. Pro Wireless'i 2 yıl kullandım. Yeni modelide deyimledim. HyperX Cloud 2 Wireless bundan daha iyi mesela. Ama eski teknoloji artık. Logitech'in yeni modeline bak bence. O parayı bu kullaklıga verme.

Hayır en iyi kulaklık filan değil. Sadece cift batarya olayının dışında hiçbir espirisi yoktur. Pro Wireless'i 2 yıl kullandım. Yeni modelide deyimledim. HyperX Cloud 2 Wireless bundan daha iyi mesela. Ama eski teknoloji artık. Logitech'in yeni modeline bak bence. O parayı bu kullaklıga verme.
Logitechin hangi modeli hocam link atar mısınız.

Değil, denedim overpriced bataryası ve dac ile geliyor , dacı süper değil, bataryada satış politikası şuan +50 saat süre tüm kulaklıklar yetiyor, sesi temiz ve güzel nova 7'den bir tik daha iyi, ses sahnesi rezalet kullandığım en kotu ses sahnesine sahip kulaklık, Miki berbat. Eğer alıcaksan kablolusunu al şuan 8000 TL.

Logitechin hangi modeli hocam link atar mısınız.
G pro x 2'den bahsediyordur arkadaş, oda güzelde özellik bakımından kıt.

Değil, denedim overpriced değiştirebilir bataryası ve dac ile geliyor , dacı süper değil, bataryada satış politikası şuan +50 saat süre tüm kulaklıklar yetiyor, sesi temiz ve güzel nova 7'den bir tik daha iyi, ses sahnesi rezalet kullandığım en kotu ses sahnesine sahip kulaklık, Miki berbat. Eğer alıcaksan kablolusunu al şuan 8000 TL.

G pro x 2'den bahsediyordur arkadaş, oda güzelde özellik bakımından kıt.
Hocam kablolu düşünmüyorum. Kablosuz olarak önerebileceğiniz piyasanın en iyi kulaklığı ne peki ?

Hocam kablolu düşünmüyorum. Kablosuz olarak önerebileceğiniz piyasanın en iyi kulaklığı ne peki ?
Dünyanın en iyi wireless kulaklığı AUDEZE MAXWELL'dir. Tr Stoklara dusmesini bekle arada geliyor yada yurtdışından getir, eğer beklemiceksen artics nova pro al, itoypada 13K'ya düşmüş fena indirim değil. G pro x 2 özellik bakımından geri bir kulaklık ama çok para harcamam dersen bakilabilir.

Şuan piyasada alabileceğim en iyi kulaklık bu mu hocam? Bütçem sınırsız çünkü. Daha iyisi varsa onu önerin fiyatı hiç önemli değil.

Dünyanın en iyi wireless kulaklığı AUDEZE MAXWELL'dir. Tr Stoklara dusmesini bekle arada geliyor yada yurtdışından getir, eğer beklemiceksen artics nova pro al, itoypada 13K'ya düşmüş fena indirim değil. G pro x 2 özellik bakımından geri bir kulaklık ama çok para harcamam dersen bakilabilir.
Hocam yurtdışı ürünü alamam fakat nova proya demin en iyisi değil dediniz , şuan ise öneriyorsunuz anlayamadım.

Şu an piyasada alabileceğim en iyi kulaklık bu mu hocam? Bütçem sınırsız çünkü. Daha iyisi varsa onu önerin fiyatı hiç önemli değil.

Hocam bütçem sınırsız demekle olmuyor kablosuz istiyorsanız bunlar iyi kulaklık. Kablolu kullanırım diyorsanız o zaman iş değişiyor. Ses kartı ve DTS kulaklık gösteririm. 50 k ya da alırsın 100K'ya da :D ne kulaklıklar var. Ama ses kartı olmadan hepsi cöp yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı