Arctis Nova Pro kablosuz alınır mı?

Şuan piyasada alabileceğim en iyi kulaklık bu mu hocam? Bütçem sınırsız çünkü. Daha iyisi varsa onu önerin fiyatı hiç önemli değil.

Hocam yurtdışı ürünü alamam fakat nova proya demin en iyisi değil dediniz , şuan ise öneriyorsunuz anlayamadım.
Ben kötü demedim overpriced dedim, Audeze Maxwell daha iyidir ayrıca şuan indirimde.

Bu dediğiniz kulaklığı nereden alabilirim veya nereden takip edeyim link atabilir misiniz bakmak istiyorum bende.
90 mm sürücü kullanıyor , SteelSeries'inkiler 40mm. Ben stokta bulamadım şuan ama geçen düşüyordu.

90 mm sürücü kullanıyor, SteelSeries'inkiler 40mm. Ben stokta bulamadım şu an ama geçen düşüyordu.

Yurt dışı güvenipde alamam bu ürün gümrükde takılır. TR de satılmıyor mu?

Ben kötü demedim overpriced dedim, Audeze Maxwell daha iyidir ayrıca şu an indirimde.

Hocam kafam karıştı. Şu yurt dışı ürünü olanı alamayacağım dediğim gibi. Overpriced olması da önemli değil Nova'nın. Sadece yurt içindeki en iyi kulaklığı almak istiyorum. Nova'yı mı alayim yani?

@DMN Hocam nova pro wireless'i çekeyim mi ?

Son düzenleme:
Arctis nova Pro şuan 15 bin TL güzel kulaklık ama bilemedim. Audeze Maxwell ise şuan TR'de stokta yok ve en ucuz satış fiyatı 18 bin TL civarındaymış Tekrar stoğa girerse 20-21'e satılabilir. Bütçen sınırsız ise Arctis nova pro al geç. Ben daha ucuz birşey bakıyorum dersen de eski nesil Arctis Pro da bakılabilir. Nova Pro'nun bir önceki nesli.

Ama ben en iyisini istiyorum dersen Arctis Nova Pro en iyisi şuan.

Geri
Yukarı