Arctis Nova Pro kablosuz alınır mı?

Her kulaklıkta illa sorun yaşama ihtimalin var 3500 Tane değerlendirme içinde İlla sıkıntılı ürünle denk gelen olabilir. Ayrıca Problem yaşayan adam direk gider yorum yazar ama memnun olan gidip kolay kolay yorum yazmaz.

O yüzden üründen 10 bin tane satıldıysa ve 100 tanesi arzalı denk geldiyse o 100 kişiden 95'i yorum yapar ama geri kalan 9900 kişiden 1000 kişi belki yorum yapar belki yapmaz o yüzden çok takmamak lazım.
Problemi yaşayan kişiler genelde xbox,ps'de kullanan insanlar ancak batarya sorunu olduğuda bir gerçek bende arkadaşın düştüğü duruma düştüm ve almaktan vazgeçtim.Batarya sorununu 2-3 kişi yaşasa pekte umrumda olmaz ama onlarca kullanıcı tarafından yazılmış.İnsan bu kadar para döküyorken kronik arızalı bir ekipman almak istemez.

Problemi yaşayan kişiler genelde xbox,ps'de kullanan insanlar ancak batarya sorunu olduğuda bir gerçek bende arkadaşın düştüğü duruma düştüm ve almaktan vazgeçtim.Batarya sorununu 2-3 kişi yaşasa pekte umrumda olmaz ama onlarca kullanıcı tarafından yazılmış.İnsan bu kadar para döküyorken kronik arızalı bir ekipman almak istemez.
Kronik arzalı bir ürün olsa zaten ürün kronik arzalı diye internette herkes konuşur. 3500 tane değerlendirme bide tahmini 10-15 bin kulaklık satışı olmuştur toplamda sana kalmış alıp almamak. Ama satıldığı tüm platformlarda 10 binlerce yorum arasından Ortalama 4.3-4.4 beğeni almış bir kulaklık.

Teknoloji işi biraz da şans işi aldığın 3 tane ürün de arzalı çıkabilir 20 tane alırsın hiçbiri arzalı çıkmayada bilir.

Kronik arzalı bir ürün olsa zaten ürün kronik arzalı diye internette herkes konuşur. 3500 tane değerlendirme bide tahmini 10-15 bin kulaklık satışı olmuştur toplamda sana kalmış alıp almamak. Ama satıldığı tüm platformlarda 10 binlerce yorum arasından Ortalama 4.3-4.4 beğeni almış bir kulaklık.

Teknoloji işi biraz da şans işi aldığın 3 tane ürün de arzalı çıkabilir 20 tane alırsın hiçbiri arzalı çıkmayada bilir.
Kronik bir arıza olması için olumsuz yorumlardan 20 tanesinin bu şekilde olması yeterli bence
200 usd az bir para değil kavun karpuz seçmiyoruz hocam.İstemeye istemeye Logıtech G PRO X 2 Lightspeed aldım onunda kulaklıkları soyuldu almaz olaydım.

Kronik bir arıza olması için olumsuz yorumlardan 20 tanesinin bu şekilde olması yeterli bence
200 usd az bir para değil kavun karpuz seçmiyoruz hocam.İstemeye istemeye Logıtech G PRO X 2 Lightspeed aldım onunda kulaklıkları soyuldu almaz olaydım.
Eee hocam GproX 2'nin de yorumlara bak yabancı padleri çok kötü diye yorum yapıyorlar. Ozaman kötü yorum var diye hiçbir ürünü almayalım. 20 tane yorum demişsin 3500 tane yorum var orada 20 tanesinde batarya sıkıntılı çıkmış iade edersin olur biter. Birçok yayıncı ve youtuber kullanıyor şuan nova pro'yu eğer kulaklıkta kronik bir problem olsa Superlight double click problemi gibi herkes konuşurdu zaten.

Eee hocam GproX 2'nin de yorumlara bak yabancı padleri çok kötü diye yorum yapıyorlar. Ozaman kötü yorum var diye hiçbir ürünü almayalım. 20 tane yorum demişsin 3500 tane yorum var orada 20 tanesinde batarya sıkıntılı çıkmış iade edersin olur biter. Birçok yayıncı ve youtuber kullanıyor şuan nova pro'yu eğer kulaklıkta kronik bir problem olsa Superlight double click problemi gibi herkes konuşurdu zaten.
Kusura bakma dostum bir kulaklık için 200-400 usd ler neredeyse %80 lik kullanıcı kesimi için ÇILGINLIK o paraya sistem parçaları almak varken kulaklığa bu paralar ödenir mi diye linçliyorlar.
Madem o paraları ödüyorum premium bir deneyim almak isterim 2 ay sonra sökülen padler şarj olmayan bataryalar kırılan parçalar değil.Her kullanıcıyı bir tutmamak gerekir sorun yaşamayan insan gelipte ürünü incelemez zaten.Ama insanın kafası ister istemez karışıyor.ks GproX 2 den uzak durmanı tavsiye ederim bu kulaklığıda alırsan incelemesini bekliyorum.

Kusura bakma dostum bir kulaklık için 200-400 usd ler neredeyse %80 lik kullanıcı kesimi için ÇILGINLIK o paraya sistem parçaları almak varken kulaklığa bu paralar ödenir mi diye linçliyorlar.
Madem o paraları ödüyorum premium bir deneyim almak isterim 2 ay sonra sökülen padler şarj olmayan bataryalar kırılan parçalar değil.Her kullanıcıyı bir tutmamak gerekir sorun yaşamayan insan gelipte ürünü incelemez zaten.Ama insanın kafası ister istemez karışıyor.ks GproX 2 den uzak durmanı tavsiye ederim bu kulaklığıda alırsan incelemesini bekliyorum.
Bak kendin diyorsun sorun yaşamayan incelemez diye 100 bin dolarlık ürün al istersen gene bile şans eseri sıkıntılı ürüne denk gelme ihtimalin var o yüzden çok bu durumları kafaya takarsan hiçbirşey alamazsın her üründe illa ne kadar iyi olursa olsun kötü yorum bulursun.

Kusura bakma dostum bir kulaklık için 200-400 USD'ler neredeyse %80'lik kullanıcı kesimi için ÇILGINLIK o paraya sistem parçaları almak varken kulaklığa bu paralar ödenir mi diye linçliyorlar.
Madem o paraları ödüyorum premium bir deneyim almak isterim 2 ay sonra sökülen padler şarj olmayan bataryalar kırılan parçalar değil. Her kullanıcıyı bir tutmamak gerekir sorun yaşamayan insan gelipte ürünü incelemez zaten. Ama insanın kafası ister istemez karışıyor. Ks G PRO X 2'den uzak durmanı tavsiye ederim bu kulaklığıda alırsan incelemesini bekliyorum.

Bak kendin diyorsun sorun yaşamayan incelemez diye 100 bin dolarlık ürün al istersen gene bile şans eseri sıkıntılı ürüne denk gelme ihtimalin var o yüzden çok bu durumları kafaya takarsan hiçbir şey alamazsın her üründe illa ne kadar iyi olursa olsun kötü yorum bulursun.

G PRO X 2'nin kulak kısımları sökülüyorsa almam o zaman. Sırf görüntüsü için alacaktım. O zaman 2 seçeneğim kaldı. Biri Nova Pro Wireless diğeri ise Razer BlackShark V2 Pro. Razer'i çok fazla e sporcu kullanıyor gördüğüm kadarıyla. Nasıldır sizce? Yoksa Nova daha mı iyi?

G PRO X 2'nin kulak kısımları sökülüyorsa almam o zaman. Sırf görüntüsü için alacaktım. O zaman 2 seçeneğim kaldı. Biri Nova Pro Wireless diğeri ise Razer BlackShark V2 Pro. Razer'i çok fazla e sporcu kullanıyor gördüğüm kadarıyla. Nasıldır sizce? Yoksa Nova daha mı iyi?
Oda iyi kulaklık ama Nova Pro döver geçer. Ayrıca daha önceki konularda bahsettiğim gibi nova pro'nun pad gibi parçaları sonradan değişebildiği için uzun kullanımda daha iyi oluyor.

Tr'de Alabileceğin en iyi kulaklık SS Arctis Nova Pro Wireless fakat batarya yüzünden değişim yapamayanlarda olmuş.Alıyorsan amazondan almanı tavsiye ederim değişim konusu yüzünden.

Konu çok uzamış 40 mesaj olmuş.
Ben kısaca özet yapıyım eğer audiophile bir insan değilsen nova pro işini fazlasıyla görecektir zaten audiophile bir insan olsan kablolu isterdin burdan audiophile bir insan olmadığın anlaşılıyor , artics nova pro iyi bir kulakliktir fakat ondan daha iyileri vardır, şuan mesela nova pro aldıktan sonra bir Audeze Maxwell deneyim dersen hayatının pişmanlıgini yasıyacaksindir neden almadım diye (ayrıca bütçeniz sonsuz diyordunuz) SteelSeries'in Dac'ı öyle süper birşey değil çoğu stüdyo kulaklıklarını besleyemez çünkü 120 ohm ayrıca 5500 TL şuan 3600 tlik sound blaster G6 bile çok daha iyi iş yapicaktir yani stüdyo kulaklığı besleyecek kadar kaliteli değil , (1000 tlik ses kartları bile 300 ohm'ye kadar destekliyor) , İtopyada 13K şuan bakılabilir, ilk sorduğunuz soruyu cevaplarsak hayır asla en iyisi olamaz.

Geri
Yukarı