Arda Güler Real Madrid'de!

Ben Fenerbahçe'nin yerinde olsam Arda'yı Avrupa'da sürekli oynayacağı iyi bir takıma kiralardım. Arda olgunlaşınca daha da iyi fiyattan satardım.
Sözleşmesi 2025 yılında bitiyor zaten(2027'de olabilir emin değilim.). Sözleşmesini yenilemek zor , Real Madrid gibi takımlara serbest gidebilme ve verilecek bonservisi cebe atma fırsatı varken düşük maaş istemez. Uygun bir maaşla sözleşme imzalamak mümkün değilse kiralık oynatmak o kadar da mantıklı değil aslında.

Tüm Fenerbahçe'li arkadaşlarım nefret söylemlerinde bulunmaya başladılar. Sebebi ne arda yanlış bir şey yapıp mı gitti?

1 yıl FB'de kiralık olarak kal denilmiş ama arda kalmak istemiyorum demiş olay bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dağa koşa koşa çıkmak var, emin adımlarla çıkmak var. Çok kişi öyle gitti. Ama başarılı olan bir elin parmakları kadar bile yok gibi.

Bu yaptığı kötü bir şey değil kendi kariyeri için cok mantıklı bir hareket bence.

Yani bence de çok doğru bir hareket yaptı ama zamanında Alex gibi bu kulübe uzun yıllar hizmet edeceğim demiş galiba o yüzden kızıyolar Ardaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı