Arda Güler Real Madrid'de!

Tüm Fenerbahçe'li arkadaşlarım nefret söylemlerinde bulunmaya başladılar. Sebebi ne arda yanlış bir şey yapıp mı gitti?
Ben Fenerbahçeli olarak gitmesini istemesem de razıyım kendisinden. Kulübe verilen extra 12.5M parayı kulübü aradan çıkartarak kendi de cukkalayabilirdi. Benim için Arda Güler cebinden 12M çıkartıp kulübe bağış yapmış kadar oldu.

Tüm Fenerbahçe'li arkadaşlarım nefret söylemlerinde bulunmaya başladılar. Sebebi ne arda yanlış bir şey yapıp mı gitti?

Avrupa'da başlangıç olarak Real biraz abartı oldu, Sevilla, Dortmund ya da Sporting Lizbon gibi bir takıma gitmesi daha doğru olabilirdi.

Arda Güler, resmî olarak Real Madrid'de!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yarın 7 Temmuz Cuma günü saat 12:00'de Arda Güler yeni Real Madrid oyuncusu olarak gösterilecek.
Sunumunun ardından Arda Güler basına konuşacak.

Umarım büyük bir sıçrayış yapabilir, Real Madrid'in altyapısında oynayacak diye biliyorum şu anlık.
İnşallah Form Yakalar İyi Bir Grafik Sergiler Ama Modric,Camavinga,Kross,Bellingham Gibi Oyuncular Arasında Oynaması Veya Oynatılmas Pek Mümkün Değil Gibi Gözüküyor.
Real'in Kiralık Gönderme İhtimali Var.
Umarım Yanılırım.

Avrupa'da başlangıç olarak real biraz abartı oldu, sevilla, Dortmund'ya da sporting lizbon gibi bir takıma gitmesi daha doğru olabilirdi.

Ajax'ın kendisiyle ilgilendiğine dair haberler vardı Ajax'a gitse kendini çok geliştirirdi Ajax tam bir genç yetiştirme makinesi.

Şimdi sen Real Madrid'sin. Şak diye direk oynatır mısın o kadar yıldızın içinde. Yedek kulubesini özlemiş Arda.
Oynayacağın kendini geliştireceğin kulube gitmek daha iyi olurdu.
Hızlı çıkan hızlı düşebilir. İnşallah başarılı olur. Şöhreti de kaldırır.
Gelişim sadece ilk 11 ile mi olacak sanıyorsun ? Modric, Kross, Balverde Bellingham, Tchouameni, Camavinga gibi isimlerle antrenman yapacak. En kötü kiralanır. Bayer Leverkusen konuşuluyor.

30 milyona gittiyse gayet iyi. Kalmasını ben de isterdim çünkü onun gibi oyuncuyu bulamayız. Real kiralık vermezse ilk 11 ilk sene için zor bence ama yedek oturup kaliteli isimlerle idman yemesi bile topun anca 35 dakika oyunda kaldığı bir ligte ilk 11 oynamaktan daha yararlı olacak.

Geri
Yukarı