Arduino ile sensörlü LED yapımı

Sadece LED hocam.

LED
220Ohm direnç
Arduino
Jumper kablo
Pır sensör
Breadboard

Bunları kullanabilirsin bir de YouTube'a "Arduino pır sensör ile harekete duyarlı LED" yazarsan birçok içerik var onlardan birine bakabilirsin.
[/QUOTE]
Bilgilendirme için çok teşekkürler hocam.
Evet. Arkadaşlar yardımcı olmuş zaten.
Evet hocam, teşekkür ederim.

Tekrar rahatsız edeceğim ama sizce bu linkteki ürünün içindekiler yeterli mi. Her şey var gibi gözüküyor sadece dediğiniz pır sensörü göremedim. Bir tane sensör var ama farklı bir isimde. Sizce iş görür mü?

Tekrar rahatsız edeceğim ama sizce bu linkteki ürünün içindekiler yeterli mi. Her şey var gibi gözüküyor sadece dediğiniz pır sensörü göremedim. Bir tane sensör var ama farklı bir isimde. Sizce iş görür mü?

Evet hocam bende aynı set var. Dediğiniz şeyler çıkıyor. Sensörlü LED yapmıştım onun ile.

Son düzenleme:
Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adamın Arduino öğrenim serisini inceleyin bende de Arduino var ben bu adamın videolarındaki bütün işlemleri yaparak güzel bir şekilde öğrendim size de öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu adamın Arduino öğrenim serisini inceleyin bende de Arduino var ben bu adamın videolarındaki bütün işlemleri yaparak güzel bir şekilde öğrendim size de öneririm.
Ben de dün biraz araştırma yaptım, en çok bu hoşuma gitmişti. Seti satın aldım geldiği zaman hem okuyarak hem de buradan izleyerek öğrenmeye başlayacağım. Tekrardan teşekkürler.

Ben de dün biraz araştırma yaptım, en çok bu hoşuma gitmişti. Seti satın aldım geldiği zaman hem okuyarak hem de buradan izleyerek öğrenmeye başlayacağım. Tekrar teşekkürler.

Rica ederim ne demek Arduino üzerinde herhangi bir sorununuz olursa beni etiketleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı