Arduino Leonardo çoklu komut gönderimi

m4mi3v2

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba şu videodaki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Button box ile.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videodaki direksiyon setini aynı leonardo üzerinden kullanmak istiyorum. Yapabilmem mümkün mü ve mmjoy dışında program gerektiriyor mu?

Arkadaşlar merhaba şu videodaki.

Button box ile.

Bu videodaki direksiyon setini aynı leonardo üzerinden kullanmak istiyorum. Yapabilmem mümkün mü ve mmjoy dışında program gerektiriyor mu?

Şahsen ben mmjoy2 de buton atamayı beceremedim ama buton atama kısmı mevcut bu da mümkün olduğu anlamına geliyor.

Hocam ama kısaca butona bastığım zaman o butona atadığım har örneğin W harfi işlevini görebilme imkanım var değil mi?

Arduino'ya buton atandıktan sonra oyun içinden o butona atama yapıyorsunuz. Örneğin el freni space ya kontrollerden el frenine tıklayıp sonra butona tıklayıp el freninin butona atamış oluyorsunuz.

Geri
Yukarı