Joystick olayı devam ediyor mu? Onun için ekstradan 328p Arduino veya Leonardo'nun analog pinlerini tercih edebilirsiniz.

Emc'nin paylaştığı devre şemasına tamamen uyun. Yanlış hatırlamıyorsam sinyal pinlerine de dirençli bir şekilde 5V veriliyordu.

Sanırım böye bir şey deneyeceğim encoder için youte da Rus biri yapıyordu şu an bu kısma kadar geldim. Dişli oranı değiştiği için daha yavaş dönüyor encoder

Merhaba kolay gelsin bende şu anlık FFB'siz bir direksiyon seti yapıyorum ama encoderi wheel Config programında çalıştıramadım benim encoderim sizin o fotoğraftaki gibi yazicidan çıkma değil encoderde kırmızı siyah beyaz ve yeşil renk kablo bulunuyor bunları hangi pinlere bağlayacağım acaba

Eline sağlık hoca, birde Allah için biraz düzenli çalış. Fotoğraflara bakarken kriz geçirdim.

Merhaba, birçok bağlantı çeşidi şeması denemem rağmen encoder dönünce o üçgen dönmüyor ve calibration error alıyorum. On ışığı yeşil, L ışığı yanıp sönmekte TX sabit yanık ve RX L'e göre daha sık yanıp sönmekte. Wheel config we utility yazılım ve programlarını denedim ancak ikisinde de sonuç aynı.. Wheel configde 6. pinden gndye bağlama yaptığımda buton yanıyor olarak gözüküyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…