Arduino set tavsiyesi

Öncelikle iyi akşamlar.
Size gereken sensörler muhtemelen bunlar olacaktır:
Eki Görüntüle 919288
Eki Görüntüle 919290
Eki Görüntüle 919291
Eki Görüntüle 919292
Bir de bunu alın:
Eki Görüntüle 919293
Yaklaşık 250TL yazıyordu. Tabi sizin nereden alacağınıza göre değişir. :)

Lehim seti tabi ki gerekecektir. :)

Bu arada sepet hazırladım size. Yani almanız gereken ürünleri. İstediğiniz mağazadan alabilirsiniz.

Fiyatlar çok artmış bu arada. Eskiden bu fiyata daha fazla sensör alınabiliyordu. Belki RFİD kartı da eklenebilir 10 tl farkla.
Ne yaptınız hocam, ne kadar çok şey koymuşsun, 150 LED ne yahu, ekran mı yapacak:). Neyse.
Diyelim ki konu sahibi DFU moda geçmek istedi, ne yapacak UNO ile. Sadece birbirlerine bakacaktırlar.

250 led bu arada. :)
Ne, ona para vereceğine direkt Leo alsın:). 250 LED ne yahu? 15x16 bir ekran yapar, LED de artar. Tamam oynarken bozabilir de, biraz fazla olması mı?

Gerçi ben Arduino'dan anlamam(!). Direksiyon'u yapan ben değilim heralde, gelen geçen Affanı etiketliyor, Affan ban yerse 3000 mesaja çıkacağım, hala beni etiketlemezlerse, PP'yi Reno tır yapacağım, gene olmazsa forumu bırakırım.

Konu sahibi neler yapmayı istiyor acaba?

Gerçi ben Arduino'dan anlamam(!). Direksiyon'u yapan ben değilim heralde, gelen geçen Affanı etiketliyor, Affan ban yerse 3000 mesaja çıkacağım, hala beni etiketlemezlerse, PP'yi Reno tır yapacağım, gene olmazsa forumu bırakırım.
Uzun süredir bu forumda Arduino konularında dolaşınca bir kitle oluştu demek ki. :)

Ne, ona para vereceğine direkt Leo alsın:). 250 LED ne yahu? 15x16 bir ekran yapar, LED de artar. Tamam oynarken bozabilir de, biraz fazla olması mı?
Fazla Led göz çıkarmıyor. Daha fazla bile olabilir belki. (?)
Bir de, bundan güneş paneli yapıp elektrik üretebilir. O yüzden fazla olmasının zararı yok.
Seni de etiketleyecektim ancak isminin yanındaki sayıyı bulamamıştım. Tüm sayıları denemek de zor gelmişti 🤗
Hocam sizi etiketlemek kolay, o yüzden sizi bolca etiketliyorum. :)

Mavi siteye uğruyor musunuz? PM atmıştım görmediniz galiba. Yani eskiden atmıştım.

Ben de eskiden bu günleri bekliyordum. Biri beni fark edip beni etiketleyecek diye. Sonunda başardım! 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı