Arduino UNO kart ile direksiyon seti

Yer
İRLANDA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ : AMD R5 3500X
EKRAN KARTI : AMD RX5500XT 8GB OC THICC II PRO
ANAKART : GIGABYTE S2H V2
RAM : T-FORCE 8X2 3000MHZ
SSD : XPG M.2 500GB 3000MB/3200MB // JAMES DONKEY SATA 250GB
Meslek
İrlanda da dil öğrencisi
Merhaba. UNO kart ile 900 derece direksiyon yapmak istiyorum. Her şey hazır verebileceğiniz bir yazılım var mı direksiyon için?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu 2 videodan öğrenebilirsin.

Bu 2 videodan öğrenebilirsin.

Evet hocam bunu gördğm ama aynı kartları kullanmıyoruz ne olur ne olmaz diyr bu kartı kullanan var mı diye bir yokladım.

CH340 chipset e sahip bir Arduino kullanmalısınız bu chipset ayrı bir donanım olmadan USB haberleşmeyi sağlıyor diğer modeller USB ile bilgi alışverişi yapamıyor Bu da cihazı arabirim aygıtı (klavye fare oyun konsolu) olarak tanıtmanıza engel oluyor CH340 chipset e sahip en uygun model leonardo Arduino mega da kullanılıyor diye biliyorum.

Kartınız Arduino UNO'nun klon modeli mi? Arduino UNO klon modelinde çipset CH340 olduğu için direksiyon yapımında kullanabilirsiniz. Yani kartınız Arduino UNO klon ise sorun olmaz.
Hayır tam tersi. CH340 ile yapamazsınız Uno veya Nano ile yapmak isterseniz 328P olmak zorunda.

Ayrıca Uno ile yapmanızı tavsiye etmem. Ben yapmıştım çok verimli olmadı. Encoder ile yapmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı