Arduino UNO klavye olarak kullanma

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
Elimde Arduino UNO CH340 klon modeli var. Ne yapıp edip butonları kullanarak bilgisayara klavye tuşu gönderebilir miyim? "keyboard.h" kütüphanesi varmış ama nasıl kuruluyor bilmiyorum. (Bu tür projeler için Arduino Leonardo kullanmalı galiba ama elimde yok maalesef, bir şekilde UNO ile yapmam gerek.)

Cevap veren herkese teşekkürler :)
Düzenleme: Potansiyemetre ile direksiyon yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Arduino UNO CH340 klon modeli var. Ne yapıp edip butonları kullanarak bilgisayara klavye tuşu gönderebilir miyim? "keyboard.h" kütüphanesi varmış ama nasıl kuruluyor bilmiyorum. (bu tür projeler için Arduino Leonardo kullanmalı galiba ama elimde yok maalesef, bir şekilde UNO ile yapmam gerek.)

Kanka zaten normal direksiyon setleride potansiyemetre ile çalışıyor joystick benzeri her şeyde neredeyse bu var.

Elimde Arduino UNO CH340 klon modeli var. Ne yapıp edip butonları kullanarak bilgisayara klavye tuşu gönderebilir miyim? "keyboard.h" kütüphanesi varmış ama nasıl kuruluyor bilmiyorum. (bu tür projeler için Arduino Leonardo kullanmalı galiba ama elimde yok maalesef, bir şekilde UNO ile yapmam gerek.)

Bunu tüm Arduino'larda yapabilirsin ama Micro ve leanardo biraz daha basit.

Geri
Yukarı