Arduino UNO'ya Kod Yüklenmiyor

Regülatörün yollarını takip edip nereye çıktığını söyleyebilir misin? Veya internette var mı?
Şema var internette ancak baskıdakinden farklı gibi gelebilir. @Alpaslan64 arama motoruna Arduino schematic yazınca çıkan seçeneklerden rev3 olanı indir. Orada yolları görürsünn. Bulamazsanız ya da emin olamazsan yaz bakayım ben de.
@cengover_ekin hocam ban yemediniz İnşallah. :D
Bugün bir kere yedim, bir kere daha yemem inşallah 😃 .

Evet hocam. Sizin yanan eleman, bu şematikteki U2 sanırım yani LP2986.
Hocam çok özür dilerim ama ben 11. sınıf öğrencisiyim. Bu işlerle acemice uğraşıyorum. Ben daha çalışan arduino'ya kodu zor atarken, devre şemasından hiçbir şey anlamıyorum. Kusura bakmayın. Ben en iyisi İzmir'de yaşayan bir kuzenim var. Ona gösterdiğimde tamir olur demişti. Onda ekipmanda vardı. Gittiğimde ona göstereyim.

Hocam çok özür dilerim ama ben 11. sınıf öğrencisiyim. Bu işlerle acemice uğraşıyorum. Ben daha çalışan arduino'ya kodu zor atarken, devre şemasından hiçbir şey anlamıyorum. Kusura bakmayın. Ben en iyisi İzmir'de yaşayan bir kuzenim var. Ona gösterdiğimde tamir olur demişti. Onda ekipmanda vardı. Gittiğimde ona göstereyim.
Aşina olmayan birisi için devre şemasını incelemek, buradan kartın üzerindeki bağlantıları bulmak zor olabilir. Ama vakit bulup öğrenirseniz sizin için faydalı olabilir.

Geri
Yukarı