Arena Bilgisayar iade kararı verdi

kerem922

Hectopat
Merhaba,

İkinci el almış olduğum ürüne Arena Bilgisayardan iade değişim kararı çıktı. Ama satıcı artık Razer klavye satmıyor. Fatura tutarı ise 1199TL. Şuan ki fiyatı ise 2700TL. İade alırsam yeni klavye alamayacağım büyük ihtimalle bu klavye bandında.

Bu durumda sizce arena yeni ürün verir mi? Yoksa Satıcıyı mı zorlamam gerekiyor?
Klavye: Razer Huntsman Mini
Screenshot_20230816-115849_Chrome.png

Merhaba,

İkinci el almış olduğum ürüne arena bilgisayardan iade değişim kararı çıktı. Ama satıcı artık Razer klavye satmıyor. Fatura tutarı ise 1199TL. Şu anki fiyatı ise 2700TL. İade alırsam yeni klavye alamayacağım büyük ihtimalle bu klavye bandında.

Bu durumda sizce arena yeni ürün verir mi? Yoksa satıcıyı mı zorlamam gerekiyor?
Klavye: Razer Huntsman mini.
Eki Görüntüle 1904724

Amazon'da 1900'e var. Demek ki stok bitti kapatmayı unuttu yapabilecek bir şey yok.

Hemen e-devlet üzerinden tüketici hakem heyetine yazın diyecektim fakat artık satılan bir ürün değilse yine de bir şey çıkar mı emin değilim. Yine de başvurmakta fayda var.

Hemen e-devlet üzerinden tüketici hakem heyetine yazın diyecektim fakat artık satılan bir ürün değilse yine de bir şey çıkar mı emin değilim. Yine de başvurmakta fayda var.
Satılıyor her yerde. Arenada distribütörlügünu yapıyor.

Bakalım razer ile tekrardan iletişime geçtim konuyla alakalı. Klavyenin asıl alındığı yerde ne telefona nede başka bir şeye cevap veriyor.

Son düzenleme:
Merhaba,

İkinci el almış olduğum ürüne arena bilgisayardan iade değişim kararı çıktı. Ama satıcı artık Razer klavye satmıyor. Fatura tutarı ise 1199TL. Şu anki fiyatı ise 2700TL. İade alırsam yeni klavye alamayacağım büyük ihtimalle bu klavye bandında.

Bu durumda sizce arena yeni ürün verir mi? Yoksa satıcıyı mı zorlamam gerekiyor?
Klavye: Razer Huntsman mini.
Eki Görüntüle 1904724

Sizinde toplam işleminiz 20 gün sürmüş. Bende ekran kartı verdim 21 gün önce. Hala "yetkili servisine gönderildi" diyor.

Merhaba,

İkinci el almış olduğum ürüne Arena bilgisayardan iade değişim kararı çıktı. Ama satıcı artık Razer klavye satmıyor. Fatura tutarı ise 1199TL. Şu anki fiyatı ise 2700TL. İade alırsam yeni klavye alamayacağım büyük ihtimalle bu klavye bandında.

Bu durumda sizce arena yeni ürün verir mi? Yoksa Satıcıyı mı zorlamam gerekiyor?
Klavye: Razer Huntsman Mini
Eki Görüntüle 1904724

@kerem922 Pekı bu ıade kısmında satıcıylamı gorustunuz yoksa Aldıgınız fırmaylamı

Geri
Yukarı