Arena bilgisayar "teknik servise gönderilecek" yazısı

Arif.Işık

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
Ekran kartımı garantiye vermiştim. İlk olarak İtopya'ya daha sonra arena bilgisayara gönderildi.
Bugün arena bilgisayarın, arıza takip kısmına kodu girdiğimde " yetkili servisine gidecek " diye bir yazı vardı. Benim ekran kartımın garantisine zaten arena bilgisayar bakıyor, yani kendileri zaten bir yetkili servis. Buradaki yazıyı anlamadım. Ekran kartı şu an arena bilgisayara mı gönderilecek yoksa başka bir yetkili servise mi?

Screenshot_20211123-184821_1_1_1.jpg

Distribütör arena, satıcı İtopya'dır. Yani bu ikisinin de arıza ile ilgisi yok. Kartın yetkili teknik servise gidecek. Sorun ne ise bilgilendireceklerdir.

Peki yetkili servis kim o o zaman? Ekran kartımın markası Gigabyte. İtopya'ya sorduğumda Gigabyte'nin Türkiye'de yetkili servisinin olmadığını söyledi.

Yazı içeriğimi düzelttim. Başka bir firma ile karıştırdım kusura bakmayın.

Şimdi gördüm kusura bakmayın. O zaman şu an arena bilgisayara gönderiliyor. Arıza takibe arena bilgisayarın kendi sitesinden baktığım için, başka bir firmaya yollanacak sandım. Şu an arena bilgisayara ulaşmadı demek.

Merhaba hocam bende yolladım aynı yazı yazıyor kaç günde sonuçlandı
Merhaba.
Ekran kartımı garantiye vermiştim. İlk olarak İtopya'ya daha sonra arena bilgisayara gönderildi.
Bugün arena bilgisayarın, arıza takip kısmına kodu girdiğimde " yetkili servisine gidecek " diye bir yazı vardı. Benim ekran kartımın garantisine zaten arena bilgisayar bakıyor, yani kendileri zaten bir yetkili servis. Buradaki yazıyı anlamadım. Ekran kartı şu an arena bilgisayara mı gönderilecek yoksa başka bir yetkili servise mi?

Eki Görüntüle 1223949

Merhaba.

Eki Görüntüle 1223949
Arena Bilgisayar Teknik servis değildir hocam , bilgisayar parçalarının çoğunun türkiye tedarikçisi yani distibütörü dür. Arena bilgisayarın bünyesine bağlı anlaşmalı onarım servisine gidecektir.

Ben de aynı şekilde bilgisayar gönderdim ve değişim talep ettim.
Ürün yetkili servisine gönderilecek dendi.
Acaba süreç nasıl oldu kaç günde sonuçlandı değişim oldu mu bilgi verir misin?

Ben de anakart B450M S2H gönderdim biraz sabırsızımdır da 2 gündür teknik servise gönderilecek yazıyor senin kaç günde bu durumdan ilerledi? @Kimbayo

Yeni konular

Geri
Yukarı