Arena Bilgisayar ürün takip

onur98123

Zeptopat
Daha fazla  
Arena bilgisayara B450M S2H anakartımı yollamıştım. BIOS güncellemesi yapılması için. Ürün takip yerinden ürün seri numarasını bilmediğim için irsaliye numarası ile arama yaptığımda ürün gözükmüyor. Arena bilgisayar ile iletişime mi geçmeliyim ürünün ne halde olduğunu öğrenmek için?
Not: Ürün bu Cuma günü Arena Bilgisayar'a teslim edildi.

Arena bilgisayara B450M S2H anakartımı yollamıştım. BIOS güncellemesi yapılması için. Ürün takip yerinden ürün seri numarasını bilmediğim için irsaliye numarası ile arama yaptığımda ürün gözükmüyor. Arena bilgisayar ile iletişime mi geçmeliyim ürünün ne halde olduğunu öğrenmek için?
Not: Ürün bu Cuma günü Arena Bilgisayar'a teslim edildi.

Telefon ederek bilgi alabilirsiniz veya kartınızın faturası, kutusu vs elinizdeyse üzerinden seri numarasını bulup sistemde aratabilirsiniz.

Bugün daha pazartesi hiçbir şey yapılmamıştır, önümüzde bayram işiniz uzun sürebilir.
Keşke göndermeden konu açsaydanız evde yapılabilecek bir işlem.

İşlemcim uyumlu olmadığı için evde yapamıyordum.

Dediğinize göre işlemci soketi uyumlu fakat anakart eski nesil, işlemciniz yeni nesil. BIOS güncellemesi ile düzeliyor. Evde kendiniz yapabilirdiniz bunu. Bayram dolayısıyla 10 gün beklersiniz bence en az.

Güncel BIOS dosyasını indirip bir USB'ye atsaydınız herhangi bir bilgisayarcıda yarım saat de halledebilirdiniz bu işlem için genelde ellerinde giriş seviyesi AM4 işlemciler hazır oluyor.
birkaç yere sordum ellerinde işlemci olmadığını söylediler uğraşmak istemedim.
Dediğinize göre işlemci soketi uyumlu fakat anakart eski nesil, işlemciniz yeni nesil. BIOS güncellemesi ile düzeliyor. Evde kendiniz yapabilirdiniz bunu. Bayram dolayısıyla 10 gün beklersiniz bence en az.
İşlemciyi taktığımda görüntü alamadığım için evde yapma imkanım yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı