Arena teknik servis deneyimi

Yer
S.H.I.E.L.D.
Merhaba arkadaşlar, Razer Cynosa V2 klavyesi ile bu sorunu yaşayan birden fazla arkadaş gördüğüm için konuyu açma gereksinimi duydum. 03.05.2021 tarihin de, N11 üzerinden Zone Bilişim satıcısından Razer Cynosa V2 klavyesini satın aldım. Yaklaşık olarak 1.5 senedir klavyeyi aktif olarak kullanmaktaydım teknik olarak her hangi bir sorun yaşamadım gayet memnunum ancak forumlar da bir çok kişinin başına gelmiş olan tuş soyulmasını sorunu benim de başıma geldi. Q. W, V, Caps ve 3 tuşları soyulmuştu. Soyulmaları ekte görebilirsiniz. Daha garantisi bitmemiş üründe bu sorunu yaşamak can sıkıcı bir durum. İnternet üzerinde açılmış bütün konulara baktığım da kimse sorunu çözmek için yetkili servise başvurmamıştı veya sorunu çözmek için uğraşmamıştı. Ürünün garantisi bitmeden bu sorunun garanti kapsamına girebileceğini öğrenmek için Arena ile iletişime geçtim. Arena yetkililerine sorunumu ilettikten sonra adres ve iletişim bilgilerim alınarak sorunlu tuşların yerine yenileri gönderildi ve ücret talep edilmedi. Müşteri memnuniyeti adına izlenen yol gerçekten güzel. Daha önce de Arena'ya bozulan SSD'yi göndermiştim ellerine ulaştıktan bir kaç gün sonra onu da değiştirerek gönderdiler. Süreci uzatmamaları ve çözüm odaklı olmalarından dolayı memnun kaldığım deneyimler oldu benim için. Konuyu okuyan Arena yetkilisi varsa buradan da teşekkürlerimi iletiyorum.

Dosya Ekleri

• Q ve W.jpg
    Q ve W.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 53
  • V.jpg
    V.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 48
  • Arena.png
    Arena.png
    13,8 KB · Görüntüleme: 51
  • Arena 2.png
    Arena 2.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 52
  • Arena 3.png
    Arena 3.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 52
  • Yeni tuş.png
    Yeni tuş.png
    171,3 KB · Görüntüleme: 60
Merhaba.
Ben de bilgisayar gönderdim teknik servislerine. Sorun yazılımsal bir sorunsa çözüp yollayacağız. Donanım kaynaklı ise doa formu ile iade/değişim hakkı vereceğiz dediler bakalım ne olacak. Şu ana kadar göstermiş oldukları ilgi oldukça iyi. Attığım maillere 5 dakika içerisinde geri dönüş alıyorum. Umarım teknik servis ekipleri de böyledir.

Merhaba.
Ben de bilgisayar gönderdim teknik servislerine. Sorun yazılımsal bir sorunsa çözüp yollayacağız. Donanım kaynaklı ise doa formu ile iade/değişim hakkı vereceğiz dediler bakalım ne olacak. Şu ana kadar göstermiş oldukları ilgi oldukça iyi. Attığım maillere 5 dakika içerisinde geri dönüş alıyorum. Umarım teknik servis ekipleri de böyledir.
Hocam olumsuz dönüş yapacaklarını sanmıyorum. Gerçekten ilgili bir servis. Daha önce kendim kullandığım bozulan Patriot Burst 240 GB SSD'mi çok kısa bir süre içerisinde değişim yaparak gönderdiler. Ayrıca üründen stoklarında yoktu bu yüzden iade içinde herhangi bir zorlama yapmadan direkt değişim yaptılar. Yaşadığım süreçlerden ben memnun kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı