ARGB boş kasa önerisi

Tunolii

Hectopat
Öncelikle merhaba.
Elimdeki kasayı satıp yeni bir kasa almayı düşünüyorum. ATX ve ARGB olmasını istiyorum ama uçuk fiyatlı olanlardan değil, fiyat performans ürünü tercih ediyorum. Çıkabileceğim en fazla fiyat 600 TL ona göre iyi bir kasa önerirsiniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kasa cok guzel acaba fanların hızını ayarlayabılıyor muyuz bır bılgınız var mı benım eskı kasamda hızını bıle ayarlıyordum ama artık kasa satılmadıgı için baska kasa alacagım işte bu kasa bayağı guzel beyaz bir de yanı tek sorum bu bılgınız var mı fan hızlı ayarlana bılıyor mu?

@MisakiTaro ya tamam, hava akışı ahım şahım değil. Ama RGB'si güzel bir kasa. Arkadaş da arfb istediği için görünüme önem verebileceğini düşündüm.

Kasayı aldıktan sonra "sharkon RGB lit 100 çok ısınıyor!" 😳. Ranker cygnus V2 varken alınmaz. Püfür püfür kasa. :)

Hocam ya ben anlatamıyorum ya da siz anlamıyorsunuz, anlayamıyorsunuz, anlamamazlıktan geliyorsunuz.
RGB Lit'in görüntüsü piyasadaki çoğu kasaya fark atar.
Neyse ben yine günlük linç limitimi doldurdum.
Ranker cygnus v2'nin de pek alınabileceğini düşünmüyorum. Sinerji'nin Çin'den getirtip üstüne marka bastığı bir kasa.

1612949841350.png

1612949857729.png

ARGB soba yapmışlar işte. 👌 Bence çok çirkin görünüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı