ARGB destekli anakart önerisi

GhettoBeatZ

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, RGB destekli Max 800TL bütçe ile anakart arıyorum. İşlemcim R7 2700 veya R5 3600 olacak bunu da göz önünde bulundurup tavsiye verirseniz sevinirim. Aslında fazla pahalı olmayan istediğim özelliği(ARGB) bulunduran F/P bir anakart arıyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, argp destekli Max 800TL bütçe ile anakart arıyorum. İşlemcim R7 2700 veya R5 3600 olacak bunu da göz önünde bulundurup tavsiye verirseniz sevinirim. Aslında fazla pahalı olmayan istediğim özelliği(ARPG) bulunduran F/P bir anakart arıyorum. Teşekkürler.
Gigabyte B450 Gaming X modeli anakartı öneririm. Araştırmalarım sonucu en uygun aRGB çıkışlı anakart. 2 adet aRGB ve 2 adet RGB çıkışı mevcut.

@Mithat Berhan 4 pin olan bağlantılar RGB bağlantı. ARGB bağlantıları 3 pin oluyor.
12V ve 5V ayarı anakart üzerindeki bir jumper ile yapılıyor.
4 pin olanlarda ARGB olarak geçiyor hocam.
Ama 5V ilandaki gibi geçişli efektler yerine tek renk sağladığından genellikle RGB diye geçiyor.

Ve 5V olanlarda 3.pin eksik.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı