ARGB fan kontrolcü önerisi

yex_emre

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam, 4 tane fan +3 tane sıvı soğutma fanı için ARGB fan ve güç girişlerini de bir araya toplayabileceğim bir kontrolcü arıyorum. Güç girişleri ve ARGB girişlerini bir arada toplayıp gücü PSU'dan verip kumandasız yazılımından ayarlayabilir miyim? Eğer yoksa kumandalıda olur, şimdiden teşekkürler.

Selam, 4 tane fan +3 tane sıvı soğutma fanı için ARGB fan ve güç girişlerini de bir araya toplayabileceğim bir kontrolcü arıyorum. Güç girişleri ve ARGB girişlerini bir arada toplayıp gücü PSU'dan verip kumandasız yazılımından ayarlayabilir miyim? Eğer yoksa kumandalıda olur, şimdiden teşekkürler.
Hepsinin markası aynı ise belki olabilir 4 fanın markası aynı ise belki yazılımdan olabilir.

Marka + 8 portlu olsun diyorsan bu da var. Yalnız kumandası yok. Anakartın yazılımı var ise onunla yönetirsin. Amazon.com.tr

Hocma ben hem Alfais çoğaltıcı hem de kasanın kendi kontrolcüsünü kullanıyorum. İkisi de ana karta bağlı, zaten ana kartta da 2 tane ARGB portu var. Oradan led şeritlerden tutun 7 tane fan, pompa vs ne varsa hepsini ana karttan rahatlıkla çalıştırıyorum. Tabi hem kontolcünün hem de çoğaltıcının kendi Sata güç kabloları da var. Yoksa ana kart da enerji konusunda bir yere kadar yetiyor.

Bu ürün ile dilersen sadece bir kablo ile ana kartına bağlayıp anakart kontrol moduna geçerek PC yazılımından kontrol edebilirsin, dilersen de gayet güzel bir kumandası var, onunla da dilediğin şekilde kontrol edebilirsin.

Sağ ol üstat, sıvı soğutmadan çoklayıcı çıkmadı mecbur bu çözümü uygun gördüm, önceki konuda da yazmıştınız. Bir de diğer arkadaşın attığı mı daha iyidir yoksa sizinki mi 2nizede sorayım.

Sağ ol üstat, sıvı soğutmadan çoklayıcı çıkmadı mecbur bu çözümü uygun gördüm, önceki konuda da yazmıştınız. Bir de diğer arkadaşın attığı mı daha iyidir yoksa sizinki mi 2nizede sorayım.
Arkadaşın attığında kumada yok dediği gibi. Sadece çoğaltıcı gibi bir ürün. Benim attığımın kendi kontrolcü özelliği var. Ana kart yazılımının vs. yükünü sisteme hiç bindirmedne direkt kontrolcü kumandasıyla bile çalıştırabilirsiinz. Kumanda 2.4ghz bu arada. Çekim gücü ve mesafesi çok iyi.

Arkadaşın attığında kumada yok dediği gibi. Sadece çoğaltıcı gibi bir ürün. Benim attığımın kendi kontrolcü özelliği var. Anakart yazılımının vs. yükünü sisteme hiç bindirmedne direkt kontrolcü kumandasıyla bile çalıştırabilirsiinz. Kumanda 2.4GHz bu arada. Çekim gücü ve mesafesi çok iyi.

Üstat gene anakarta bağlasam attığınız kontrolcüyü (ışık kontrol amacıyla.)Gücüde PSU SATA'dan versem nasıl olur? Ve anakarta taksam bile gene de kumandadan ve anakarttan kontrol etme şansım var mı?

Geri
Yukarı