ARGB girişi olmayan anakarta ARGB sıvı soğutucunun ARGB'leri nasıl yanabilir?

Geralt11

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 13400F / RTX 4060 / GİGABAYTE H610 M K DDR4 /MLD M500 ULTRA 1 TB /GSKİLL RİPJAWS (2X8) 3200mHz DDR4 /MSİ M240 / 80+ PSU/
Gigabyte H610M-K DDR 4 anakartım var ancak ARGB girişi yok ve MSI MAG CoreLiquid M.240'ım var fanları içinden çıkan Molex'le PSU'ya bağladım ancak ARGB'ler yanmıyor. Bende Dark ARGB hub aldım SATA ile PSU'ya bağladıktan sonra ARGB'ler yanar mı? Kontrole gerek yok sadece ışıklar yansın o yeter.

Gigabyte H610M-K DDR 4 anakartım var ancak ARGB girişi yok ve MSI MAG CoreLiquid M.240'ım var fanları içinden çıkan Molex'le PSU'ya bağladım ancak ARGB'ler yanmıyor. Bende Dark ARGB hub aldım SATA ile PSU'ya bağladıktan sonra ARGB'ler yanar mı? Kontrole gerek yok sadece ışıklar yansın o yeter.

Yanmaz çünkü ARGB hub'ıda anakartının ARGB portuna bağlaman gerek.

Yanmasi gerekiyor ben argb fanlarimi anakarta baglamadan kasanin hubu uzerinden yakiyordum. Kumandayla renkler de degisiyordu.

Ben Aerocool kasa kullaniyordum kendi hubu vardı anakart bağlantısı yoktu. Hubun kumandasi ile kontrol ediyordum her şeyi.

Kullanılıyormuş şimdi baktım bir siteden.

Geri
Yukarı