ARGB kasa fanı tavsiyesi

• Konuyu başlatan Condy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B

Condy

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Corsair Spec-Delta kasama 3 adet 12CM boyutlarında adreslenebilir RGB kasa fanı almak istiyorum. Egzoz fanı ve üst bölümde ki yer için. Bütçem 300-350 TL arası. Sessiz çalışması şart.

Son düzenleyen: Moderatör:

çok pahalı bunlar malesef.

bunlar çok hoşuma gitti performansları nasıldır acaba? kasamda takılı olan önde ki 3 fanı çıkarıp bunları taksam performans olarak bi kayıp yaşarmıyım?

Bende ön tarafa taktım. Anakartta USB'ye takıldığı için kasanın durumuna göre hız modunu ayarlıyor. Hız ayarını uygulamasından performance, silent ve PWM olarak değiştirebilirsiniz. RGB modları anakarttan daha iyi olduğu için bağlamaya gerek yok. Sevdiğiniz renkleri kullanarak özelleştirme yapabilirsiniz.

Bende ön tarafa taktım. Anakartta USB'ye takıldığı için kasanın durumuna göre hız modunu ayarlıyor. Hız ayarını uygulamasından performance, silent ve PWM olarak değiştirebilirsiniz. RGB modları anakarttan daha iyi olduğu için bağlamaya gerek yok. Sevdiğiniz renkleri kullanarak özelleştirme yapabilirsiniz.
Kasanız nedir acaba? aynı kasayı kullanıyorsak bakmak isterim

DeepCool Matrexx55 White. Üst ve arkadaki kendi fanları.

IMG_4275.JPG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı