ARGB-RGB Kasa fanı önerisi

@Afkborn kasa belirtmemiş o yüzden birşey diyemedim :)

Bu arada kısaltmalar büyük harfle dikkat edelim :)
Öncelikle uyarınız için teşekkürler. Genelde önce yorumu yazarım sonra hatalara bakar düzeltirim. İkinci olarak direkt olarak kendisi demiş. Sistemimde egzoz fan yok diyerek.

Ekstra olarak siz söyleyince biraz araştırma yaptım. TDK'ye göre cm, mm gibi kısaltmalar küçük yazılıyor.

Hocam HD120 lazımdı. Aradım taradım ve sonuc 😍

Dosya Ekleri

• IMG-20200225-WA0008.jpg
    IMG-20200225-WA0008.jpg
    154,2 KB · Görüntüleme: 75
Ekstra olarak siz söyleyince biraz araştırma yaptım. TDK'ye göre cm, mm gibi kısaltmalar küçük yazılıyor.
Normalde Nanometre de uzunluk birimi ancak onu küçük yazınca ban yiyoruz :)
Sadece CM ve MM küçük yazılırsa sorun olmayabilir.

Normalde Nanometre de uzunluk birimi ancak onu küçük yazınca ban yiyoruz :)
Sadece CM ve MM küçük yazılırsa sorun olmayabilir.
O zaman yanlış yere ban yiyorsunuz. TDK'ye göre ölçü birimlerinin uluslararası kısaltmaları kullanılır. Nanometre uluslararası olarak "nm" şeklinde kısaltılıyor. @Recep Baltaş

O zaman yanlış yere ban yiyorsunuz. TDK'ye göre ölçü birimlerinin uluslararası kısaltmaları kullanılır. Nanometre uluslararası olarak "nm" şeklinde kısaltılıyor. @Recep Baltaş

Bu konu konuşuldu diye biliyorum ban yemiyoruz ancak mesaj düzenleniyor.

Cooler Master alacaksanız fiyatının rakiplerine göre ucuz olması sebebiyle Air Balance RGB öneririm. Tabi sisteminizle uyumlu da olmalı. Anakartınızın marka/modeli nedir?
Msi B450 Tomahawk Max
4 adet sığması için 90MM almanız gerekiyor ki o ölçüde fan bulmak çok zor.
3 adet 12CM öneririm.

Bundan 3 tane ya da bu setten alabilirsiniz.
Not model olarak attım siteleri iyi araştırın.

Yavaş yavaş düzeltiyorlar.
Şu 3'lü set CoolerMasterı taksam kasamı serin tutmaz mı? İlla başka markalara yönelin derseniz bana uyar. Kasam Aerocool Airhawk Duo idi, TD 500 Mesh piyasaya inince yeni almışken iade edip TD 500 aldım. Orjinallik devam etsin diye Cooler Master diyorum, eğer daha iyi marka önerisi varsa biraz bekler para biriktirir alırım.
Be
Mesh hali var, diye hatırlıyorum.

EDIT: MasterBox TD500 Mesh / Mesh White Ülkeye uğrarsa, üstüne kasa önermem gibi :D
Bir EDIT Daha: COOLER MASTER MasterBox TD500 Mesh ARGB USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA Uğramış.
Ben de bunu aldım şimdi o boşlukları doldurmaya çalışıyorum.
Hocam HD120 lazımdı. Aradım taradım ve sonuc 😍
Fan çoklayıcı geliyormu yanında yoksa ayrı olarak 90 tl vermek zorundamıyız?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı