Arife günü hastaneler açık mı?

Olamazsınız. 7-8 Temmuz doktorlar iş bırakma eylemi yapıyor.

Tamamen oradaki doktorun greve katılıp katılmamasına kaldın şu an. Acil vaka haricinde grevdeyken bakmıyorlar kimseye.
Ki tüm doktorlara hak veriyorum, insanların can güvenliği kalmadı.

Ya şans eseri bir randevu alabildim. Ona da gidemiyorum. Allah bilir bir daha ne zamana alabileceğim. Ula bunun için kime sövsem onu da bilmiyorum. İnanılmaz ya inanılmaz.

Normalde sistemin veya oradaki sekreter personellerin, bu gibi durumlarda randevuları kaydırması, size yeni bir tarih ayarlaması lazım.

Bölümü arayıp konuşabilirsiniz. Belki halledebilirsiniz.

İşinizin hallolmaması durumunda da sövülecek üç şey var:
1. En sonuncusu dün olmak üzere, doktorları döven, öldüren tipler.
2. Anayasal bir hak olan grev durumunda mevcut randevuları uygun şekilde ertelemeyen sistem. Doktorunuz bu hafta grev yapmayıp izin de alabilirdi. Hasta olup rapor da alabilirdi. Size ulaşıp veya öncelikli randevu hakkı vs verip sorununuzu çözmeleri lazım.
3. Bir türlü doğru düzgün sağlıkta şiddet önlemleri almayan hükümet. Sayın Bakan daha hala Kılıçdaroğlu'na tweet atmakla meşgul.

Bugün haberleri gördüm bir hasta yakını doktoru öldürmüş grev yapmaları gayet normal bir şey can güvenlikleri kalmamış.

Konya'da çok fazla öldürüyorlar doktoru hemşireyi ama hiçbiri habere çıkmıyor. Bu haberi çıkaracaklardı RTÜK engelledi.

Bakan Koca da çayını icsin sakın bir engel cıkarmazın doktorları öldürsünler ne güzel ya.

Konya iyice teksasa döndü her hafta saçma bir olay yaşanıyor. Benim başıma bile gelen saçma olaylar var şu aralar.

Yeni konular

Geri
Yukarı