Arızalı CPU garantiye gönderirken neyin içine konmalı?

Arda2222

Femtopat
Daha fazla  
İtopya'dan aldığım montajlı sistemde sorun yaşadım. Burada sorduğumda bir arkadaş işlemciden kaynaklandığını aynısını yaşadığını söyledi. Ben de onun izlediği adımları izleyip onarılması için onun dediği yere göndereceğim ama işlemci kutusunun içinden işlemciyi koymak için bir plastik falan çıkmadı. Gönderirken zarar görmemesi için neyin içine koymalıyım işlemciyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya'dan aldığım montajlı sistemde sorun yaşadım. Burada sorduğumda bir arkadaş işlemciden kaynaklandığını aynısını yaşadığını söyledi. Ben de onun izlediği adımları izleyip onarılması için onun dediği yere göndereceğim ama işlemci kutusunun içinden işlemciyi koymak için bir plastik falan çıkmadı. Gönderirken zarar görmemesi için neyin içine koymalıyım işlemciyi?
Bir bulaşık süngerinin içini işlemci sığacak şekilde oyup, bir kutuya koyabilirsin.

Havalı poşetle güzelce sarabilirsiniz hocam.

Bende kararsızım hocam nasıl yapsam diye .
Sorun

Sorun kendi kendine resetliyor belli belirsiz bir sürede. Bazen klavye ekran fare gidiyor fanlar ve işlemci fanları dönmeye devam ediyor.
Hocam bence hiç uğraşmadan komple kasayı gönderin. Başka bir parçada da sorun olabilir. Hiç uğraşmayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı