Arızalı ekran kartı nasıl garantiye yollanir?

Berdan_00

Centipat
Yer
\_WARNING_/
Daha fazla  
1 yıl önce aldığım ekran kartı bozuldu görüntü gelmiyor bende ekran kartını garantiye yollamak istiyorum ama Hepsiburada kabul etmiyor YouTube'deki videoların hepsini izledim ama hiçbiri işe yaramadı hepsi buradaylan konuştum bana ASUS teknik servise yolla dedi ama nasıl yaparım bilmiyorum yardımcı olur musunuz?
Not: Hiç garantiye bir şey garantiye yollamadım ve eğer cevap vermiyorsam yazım kuralından 1 gün banlanmışım demektir.
Aldığım mağaza: https://www.hepsiburada.com/asus-gt...nvdasu1332-p-HBV0000089RB6?magaza=Hepsiburada

Dosya Ekleri

• IMG_20211005_163415.jpg
    IMG_20211005_163415.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20211005_163447.jpg
    IMG_20211005_163447.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 43
" Cevap vermiyorsam yazım kuralından 1 gün banlanmışım demektir. " Technopat kuralları ve geldiği nokta. Hocam ASUS tekrar arayın en yakın teknik servise bırakabilirsiniz ben öyle yapmıştım.

Önemli olan ürünün satış faturası diye biliyorum. Fatura ile birlikte Asus servisine gönderin bence. Ama garanti belgesi ne olur ne olmaz bulunsun.

Hocam satış faturası nereden bulabilirim?
Size ürün ile birlikte gelmediyse eğer Hepsiburada hesabınızın bağlı olduğu mail adresini kontrol edin. E-Fatura olarak göndermiş olabilirler. Bazen iki türlü de gelmiyor. Eğer böyle bir durum olursa, ben satıcılara ulaşıp mail adresime göndermelerini istiyordum. Sen de öyle yapabilirsin.

Geri
Yukarı