Arızalı ekran kartı satılır mı?

Yapılabiliyorsun. Sökmen gereken şeyler ise CMOS pili, pil, hard disk "SSD", internet kartı, RAM'ler.

İzopropil alkol ile temizlersen bir sorun çıkmaz.

Yazın yapacağım, aklımda bulunsun. Ekranı kırık PC'nin TV'den bağlanıyorum.

Yapılabiliyorsun. Sökmen gereken şeyler ise CMOS pili, pil, hard disk "SSD", internet kartı, RAM'ler.

İzopropil alkol ile temizlersen bir sorun çıkmaz.

2020'de salak gibi rebballing yapacağım demişti. Isıl işlem uygulamış, 500 TL aldı bir de. Ne kadar kötü insanlar var. Deseydi keşke, 3 ay sonra tekrar bozulur diye. Gömülü kartla görüntü alıyorum. Arızalı Ekran kartı: AMD R5 M330

Yazın yapacağım, aklımda bulunsun. Ekranı kırık PC'nin TV'den bağlanıyorum.

2020'de salak gibi rebballing yapacağım demişti. Isıl işlem uygulamış, 500 TL aldı bir de. Ne kadar kötü insanlar var. Deseydi keşke, 3 ay sonra tekrar bozulur diye. Gömülü kartla görüntü alıyorum. Arızalı Ekran kartı: AMD R5 M330

Vaktinde RAM çalan eleman görmüştüm. Dövmediğime şükretsin.

Vaktinde RAM çalan eleman görmüştüm. Dövmediğime şükretsin.

İnternet kafeye götürdük 10 yıldır orada çalışıyor hiçbir kusurunuda görmedim adamla beraber baktık dedi ekran kartı işlem görmüş sizden boşuna bu kadar para almış sonra laptopcuyu öneren adamı aradık dedik böyle diyor diyor mahalle esnafı ne anlasın PC'den sal*klar falan bizde bir daha görüşmedik zaten götürmedimde laptopu reballing parası alıp ısıl işlem yapmış mahalle esnafıyla ne alakası var hem sen arkadaşın diye milleti kazıklayan adama yandaş oluyorsan burada ekmeğini çıkarmaya çalışan parça çalmayan olmayacaksa bile olmayacağını diyen adam parasını helal kazanır 15 dk lık iş için 6 ay bekletmez üzerine 500 tl de almaz yapacak bir şey yok herkese iyi günler umarım kur düzelirde masaüstü alabilirim

İnternet kafeye götürdük 10 yıldır orada çalışıyor hiçbir kusurunuda görmedim adamla beraber baktık dedi ekran kartı işlem görmüş sizden boşuna bu kadar para almış sonra laptopcuyu öneren adamı aradık dedik böyle diyor diyor mahalle esnafı ne anlasın PC'den sal*klar falan bizde bir daha görüşmedik zaten götürmedimde laptopu reballing parası alıp ısıl işlem yapmış mahalle esnafıyla ne alakası var hem sen arkadaşın diye milleti kazıklayan adama yandaş oluyorsan burada ekmeğini çıkarmaya çalışan parça çalmayan olmayacaksa bile olmayacağını diyen adam parasını helal kazanır 15 dk lık iş için 6 ay bekletmez üzerine 500 TL de almaz yapacak bir şey yok herkese iyi günler umarım kur düzelirde masaüstü alabilirim

Çocukluğumdan beri bilgisayarcı = üçkağıtçı olarak geçer gözümde. Adamın yapması gereken 2 dakika reballing yapmak ne kadar zor olabilirki? Salaklar işte söylemem gereken şey bu. Tabii ki, iyi bilgisayarcıda var ama birçoğu sahtekar.

Geri
Yukarı