Chipset arızalı ekran kartı alınır mı?

Bacım bu kadar şey diyorsun da nereden biliyorsun senin paran var ama benim yok.

Sen verebilirsin ben 730'a 1TL bile vermem tarihi eser.

Bu kadar insanın bir bildiği var da konuşuyor size yardımcı olmaya çalışıyor çok almak istiyorsan buyur al 1 ay sonrada ekran kartım görüntü vermiyor diye konu açarsın hadi hayırlı olsun.

Dostum sana gerçeği söylüyorlar, çok hevesliysen al elinde patlasın. Chipset arızası kronik olur genellikle, tamirin garantisi yoktur. Biraz daha para biriktir get ile güzel bir kart al.

O işler olmuyor öyle 500TL var 3000TL ekran kartı alamam.

Bacım bu kadar şey diyorsun da nereden biliyorsun senin paran var ama benim yok.
Bu nasıl bir mantık? O zaman bende bütçemin yetmediği şeyleri arızalı alıp tamir edeyim. Kart elinizde kalacak diye uyarmaya çalışıyoruz. Anlama niyetiniz yok galiba hocam kolay gelsin, umarım kart elinizde patlamaz.

Bu nasıl bir mantık? O zaman bende bütçemin yetmediği şeyleri arızalı alıp tamir edeyim. Kart elinizde kalacak diye uyarmaya çalışıyoruz. Anlama niyetiniz yok galiba hocam kolay gelsin, umarım kart elinizde patlamaz.

Ben ne yapabilirim ilk PC olacak leotop kullanıyorum
Alınır mı diyorsun, alınmaz diyoruz kızıyorsun. O zaman niye konu açıyorsun ki. Git al.

Kızmıyorum ki sadece bilgi topluyorum param yok ondan bahsediyorum

Geri
Yukarı