Kapalı Arızalı/Kusurlu PSU Alınır

Elimde 300 Watt PowerBoost PSU var, start verdikten sonra güç kesiliyor, kullanmadığım için bir kenarda duruyor, Watt'ı galiba 300 Watt bilmiyorum bakmam lazım.

Hocam corsair vs550 normal kullanımda sıkıntı yok oyuna girince sistem resetliyor düşünür müsün ?

Direnc.net'ten aldığınız ürünler sahte gelebilir, dikkatli olun.
1 senedir aldığım ürünlerde sıkıntı olmadı orijinal statik poşetleriyle geliyorlardı kontrol de ediyordum, daha da dün yeni yine geçtim aklımın köşesine kondurdun şimdi oldu mu :)
Denk mi gelmiştin, yoksa yaşadın mı bu durumu?
Hocam Corsair VS550 normal kullanımda sıkıntı yok oyuna girince sistem resetliyor düşünür müsün ?
2012 üretimi olan sarı etiketli Builder serisi mi? Aslında 4. alımımı da yapmıştım belli bir süre yapmayı düşünmüyordum ama teklifinize bağlı olarak evet, alabilirim.

1 senedir aldığım ürünlerde sıkıntı olmadı orijinal statik poşetleriyle geliyorlardı kontrol de ediyordum, daha da dün yeni yine geçtim aklımın köşesine kondurdun şimdi oldu mu :)
Denk mi gelmiştin, yoksa yaşadın mı bu durumu?

2012 üretimi olan sarı etiketli Builder serisi mi? Aslında 4. alımımı da yapmıştım belli bir süre yapmayı düşünmüyordum ama teklifinize bağlı olarak evet, alabilirim.
Yaşadım. Başka forumlarda da bu durumu görebilirsin. Bazıları çakma herhalde.

Geri
Yukarı