Kapalı Arızalı/Kusurlu PSU Alınır

Elimde EVGA'nın 500W 80+ White sertifikalı güç kaynağı mevcut. Durduk yerde çalışmamaya başladı. Çalışıyor ama fanı 1 saniyeliğine dönüp kendini kapatıyor. Tamirinden vs. anlamadığım için başka güç kaynağı aldım. Uygun fiyata verebilirim. Tam modeli EVGA 500 W1.
Teklifiniz nedir? [email protected] üzerinden yazın bana anlaşırsak yarın direkt alırım.

Elimde zalman zm400-le güç kaynağı var. Bozuk değil sanırım almayı düşünüyorsanız satabilirim.

Sizde yapabilirsiniz yeter ki isteyin elimizin altında internet gibi bir nimet var.
İsmail abi sayesiyle başladım bu işe 1, 5 sene önce 12-13 tane PSU tamir ettiğim gibi, yükseltme yaptıklarım da oldu eski videolarından kademe kademe ilerleyerek bakabilirsiniz teknik olarak da değiniyor eliniz tutuyorsa ve az bir elektronik bilgisi ile zor sayılmaz herkes yapabilir.

İsmail abim kral adamdır imkan olsa adama i9 versek 10GHz yapsa.

Elimde zalman zm400-le güç kaynağı var. Bozuk değil sanırım almayı düşünüyorsanız satabilirim.
Olabilir, istediğiniz fiyat nedir?
Ali Rıza; Frisby ve Trust'un bozuklarını bile alma. Mazallah tezgahı havaya uçurursun dikkat et.
Zaten bildiğin nerdeyse PSU'yu baştan aşağıya güncelleme yapıyoruz öyle söyliyim seçtiğim parçalara ve yaptığım işe güveniyorum hemde yüklü mevlalar da çıkmıyor cebimizden tabi her ne olursa olsun eski sistemlerde ve bütçem kısıtlı ise kullanırım. Rampage EPS-4900B 350W'lık PSU'yu 650W peak olarak ise aşağı yukarı 700-750W'a yakın bir değer verebilcek halde yükselttim testte ettim sıkıntı çıkmadı şuan arkadaşım OC'lu X5460 ve RX 570'li sistemde kullanıyor 4 aydır. Tagan'ın hangi modeli hatırlamıyorum eski efsanelerdendir 13 senelikmiş 400W bir PSU'su vardı beleşe almıştım arızalı, mosfet delinmesi vardı ve köprü diyotu değiştirdim başka arıza göremedim a-statik cımbızla startı bir verdim sen misin start veren tezgahla birlikte beni de uçurcaktı ek olarak 20TL'mi de uçurdu yoktan zarar ömrü dolan modellere ısrar edilmemeli kesinlikle bunu da kötü bir deneyimle öğrendim.

Fanı olmayan ama çalışan 11 yıllık FSP everest 800W PSU var elimde. İşinize yararsa karşılıksız yollayabilirim isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı