Arızalı RX580 alınır mı?

DirectX9

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Beyler Letgo'da arızalı RX580 2000 lira olarak satılıyordu. Güç kaynağı olmayan bir bilgisayara takılıyken elektrikler kesilmiş ve ekran kartı görüntü vermemeye başlamış. Bildiğim kadarıyla ekran kartı böyle durumlarda tamir edilemiyor, yine de size danışmak isterim, 2000 liraya alınır mı bu?

Arızalı bir ürün almak isteyeni ilk defa görüyorum.

Adı üzerinde "arızalı" yani bozuk. Ne gerek var? 2000TL az bir para değil.

Ekran kartını vitrine koyma gibi bir fantezin varsa ve 2000TL senin için sakız parasıysa alabilirsin ama.

Beyler Letgo'da arızalı RX580 2000 lira olarak satılıyordu. Güç kaynağı olmayan bir bilgisayara takılıyken elektrikler kesilmiş ve ekran kartı görüntü vermemeye başlamış. Bildiğim kadarıyla ekran kartı böyle durumlarda tamir edilemiyor, yine de size danışmak isterim, 2000 liraya alınır mı bu?
Fanı için alacaksan al. 2000 lira etmez ama, maksimum 150 falan.

Arızalı bir ürün almak isteyeni ilk defa görüyorum.

Adı üzerinde "arızalı" yani bozuk. Ne gerek var? 2000TL az bir para değil.

Ekran kartını vitrine koyma gibi bir fantezin varsa ve 2000TL senin için sakız parasıysa alabilirsin ama.

Herhalde yarısını okudun mesajımın.
Kendin tamir edilemiyor yazmışsın o zaman ne diye alacaksın kartı?

Hani deha değilim ya, yanlış bilgi sahibi olabiliyorum ya? İşte o yüzden danışmak istedim?
2000TL+arızalı her türlü zarar yaparsanız eğer alırsanız.

Tamir ettirilebilir mi diye soruyorum zaten.

Hayır 8
Tamir edilecek olsaydı kendi tamir ettirirdi, muhtemelen bozuk karttan kurtulup daha güçsüz de olsa çalışan bir ekran alacak. :)

Kart onun değil o da 2. elden almış ama tamirle uğraşmadım demişti bana. Yine de haklısınız, teşekkürler.

Geri
Yukarı