ARK: Survival Evolved Alınır mı?

Oyunu geçen seneki yaz indirimlerinde arkadaşımın yoğun isteği üzerine satın almıştım. Arkadaşımla birlikte oynamak için oyunu açtım. Fakat online oynamak için oyuna ekstra para vermek gerekiyorumuş. Tabi sinirlendim. Ama yinede 2 saati geçmeden oynadım(Steam' da oyunu iade edebilmek için 2 saatten fazla oynamamak gerekiyor). Pek memnun kalmadım. Bana göre değildi. Sen arkadaşlarınla oynamayacağın için problem yok. YouTube' dan video izleyip fikir sahibi olmanı öneririm. Popüler de bir oyun aslında deneyebilirsin.

Arkadaşın yoksa alma derim.
Oyunu geçen seneki yaz indirimlerinde arkadaşımın yoğun isteği üzerine satın almıştım. Arkadaşımla birlikte oynamak için oyunu açtım. Fakat online oynamak için oyuna ekstra para vermek gerekiyorumuş. Tabi sinirlendim. Ama yinede 2 saati geçmeden oynadım(Steam' da oyunu iade edebilmek için 2 saatten fazla oynamamak gerekiyor). Pek memnun kalmadım. Bana göre değildi. Sen arkadaşlarınla oynamayacağın için problem yok. YouTube' dan video izleyip fikir sahibi olmanı öneririm. Popüler de bir oyun aslında deneyebilirsin.

Online olarak oynamak istediğini ilk kez duydum.
Bunun dışında arkadaşın yoksa alınmaması gereken oyun.
Bana soracak olursan 14-15 tl ile illa alacaksan Rust al derim.
Zamanında Ark alıp oynadım pek beğenmemiştim.
Rust çok basit ve eğlenceli bir oyun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı