Ark Survival Evolved alınır mı?

Erdemtgl

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, benim PC'de oyun oynayacak arkadaşım yok böyle tek başıma Survival oyunlarına ilgi duyuyorum. Steam'den 15 liraya Ark'ı almayı düşünüyorum, sizce değer mi?
Oyunda önemli bir amacımız var mı yani sadece başı boş mu geziyoruz?

Ek olarak: Rust pek hoşuma gitmedi The Forest temasını sevmiyorum ve hesabımda 15 lira daha var ek DLC alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, benim PC'de oyun oynayacak arkadaşım yok böyle tek başıma Survival oyunlarına ilgi duyuyorum. Steam'den 15 liraya Ark'ı almayı düşünüyorum, sizce değer mi?

Ek olarak: Rust pek hoşuma gitmedi The Forest temasını sevmiyorum ve hesabımda 15 lira daha var ek DLC alabilirim.
Değer;

Oyundaki amacın "kasılmak" yani, dinozorlar eğitip base'ini büyültmek level atlamak boss savaşlarına girmek klanlarla savaşmak dahada güçlü dinozorlar elde etmek. Multiplayer "PVE" oynıyabilirsin. PVE modun da savaş kapalıdır. Başka klan kişilerini ziyaret edebilir, başka birileriyle takımlaşabilirsin. PVP modun da ise Diğer klanlara saldırıp ayriyetten diğer klanlar sana da saldırabilir. Bunlara karşı savunmalısın. Eğer bunlar da eğlendirmezse oyunun Modlu kısmına geçiş yapabilirsin.

Ben olsam almazdım çok fazla bug gördüm oyunda onun dışında dinazorlar ilgimi pek çekmiyor siz isterseniz alabilirsiniz tek başına çok sarmaz.

Değer;

Oyundaki amacın "kasılmak" yani, dinozorlar eğitip Base'ini büyültmek level atlamak boss savaşlarına girmek klanlarla savaşmak daha da güçlü dinozorlar elde etmek. Multiplayer "PvE" oynayabilirsin. PvE modun da savaş kapalıdır. Başka klan kişilerini ziyaret edebilir, başka birileriyle takımlaşabilirsin. PvP modun da ise diğer klanlara saldırıp ayriyeten diğer klanlar sana da saldırabilir. Bunlara karşı savunmalısın. Eğer bunlar da eğlendirmezse oyunun modlu kısmına geçiş yapabilirsin.

Hocam ofline eğlenceli mi peki bir de siz 1650 yeter dediniz ama benim RAM 8 GB testlerde 10 GB yiyor orta grafik de 60 FPS alabilir miyim 50'ye düşede olur.
Bir de kaç GB iniyor?

Hocam ofline eğlenceli mi peki bir de siz 1650 yeter dediniz ama benim RAM 8 GB testlerde 10 GB yiyor orta grafik de 60 FPS alabilir miyim 50'ye düşede olur
Yüksek grafiklerde 60 FPS+ alırsınız çok rahat.
Ben olsam almazdım çok fazla bug gördüm oyunda onun dışında dinazorlar ilgimi pek çekmiyor siz isterseniz alabilirsiniz tek başına çok sarmaz.
Bugları sayabilirmisin ya?? 12.500K saatimde 2 tane buga denk geldim sadece...

Oyun 46 GB indiriyor ortalama sonra 92 GB'a dönüşüyor. Yani siz indirirken 46 GB indiriyorsunuz.

Tamamdır hocam teşekkürler

@aa12 hocam aldım şimdi inmeye başladı 33GB ama size bir sorum var kuzenim oynarken bana hep oyun çok zor ve bilgi gerektiriyor derdi sizin bayağı bir saatiniz var bana böyle bilmediklerimi bakabileceğim site önerebilir misiniz? Rica etsem bir de oyun için öneriler? Mod DLC vesaire. @aa12 hocam?

Son düzenleme:
Tamamdır hocam teşekkürler

@aa12 hocam aldım şimdi inmeye başladı 33GB ama size bir sorum var kuzenim oynarken bana hep oyun çok zor ve bilgi gerektiriyor derdi sizin bayağı bir saatiniz var bana böyle bilmediklerimi bakabileceğim site önerebilir misiniz? Rica etsem bir de oyun için öneriler? Mod DLC vesaire. @aa12 hocam?
Ingilizce anlıyorsanız bir kaç kanal ve discord sunucusu önerebilirim.

Geri
Yukarı