Ark Survival Evolved enlem boylam görünmüyor

Emir_Oyunda

Centipat
Daha fazla  
Ark Survival Evolved oynarken haritada enlem ve boylam görünmüyor bulanık bir şey görünüyor evimi işaretlerken göz kararı yapıyorum ve tutturamıyorum evimin tam üstüne gelmiyor birazcık uzak oluyor ama oraya giderken evimi görürüm diye bırakıyorum o da yetmezmiş gibi göz kararı yaparken koyduğum diğer 10 15 tane işaretle karıştırıyorum yanlış işarete gidiyorum ve evim nerede? Diyorum diğer gereksiz yanlış işaretlediğim işaretleri nasıl siliceğimi de bilmiyorum. Öyle bir şey olmayabilir ama varsa lütfen bilen biri yardım etsin. Steamdan oynuyorum kendi sitesinden bakacağım ama ingilizcem çöp lütfen biri yardım etsin.
Lütfen birisi hemen cevap versin 😣😕. Oyunu kapatmıştım açayım fotosunu atacağım.

Ark Survival Evolved oynarken haritada enlem ve boylam görünmüyor bulanık bir şey görünüyor evimi işaretlerken göz kararı yapıyorum ve tutturamıyorum evimin tam üstüne gelmiyor birazcık uzak oluyor ama oraya giderken evimi görürüm diye bırakıyorum o da yetmezmiş gibi göz kararı yaparken koyduğum diğer 10 15 tane işaretle karıştırıyorum yanlış işarete gidiyorum ve evim nerede? Diyorum diğer gereksiz yanlış işaretlediğim işaretleri nasıl siliceğimide bilmiyorum öyle bir şey olmayabilir ama varsa lütfen bilen biri yardım etsin steamdan oynuyorum kendi sitesinden bakacağım ama ingilizcem çöp lütfen biri yardım etsin.
Lütfen birisi hemen cevap versin 😣😕. Oyunu kapatmıştım açayım fotosunu atacağım.

Fakat geç açılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı