Ark Survival Evolved map indirilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Morpheuss

Hectopat
Daha fazla  
Ark Epic Games'de ücretsiz olduğu zaman almıştım yanında 4 adet de harita verdi ücretsiz olarak fakat haritaları indirmek istediğimde indir yazması gereken yerde zaten var yazıyor. Bu yüzden haritaları asla indiremiyorum yardım lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ark Epic Games'de ücretsiz olduğu zaman almıştım yanında 4 adet de harita verdi ücretsiz olarak fakat haritaları indirmek istediğimde indir yazması gereken yerde zaten var yazıyor. Bu yüzden haritaları asla indiremiyorum yardım lütfen.

Hocam dosyalarınızı doğrulayın kütüphane üzerinden, YouTube'da bir araştırın olmazsa silin yeniden yükleyin. Ark oynamadığımdan bildiğim yöntemler sadece bu.

Oyunun sağ altında iki nokta üst üste olacak ona tıkla. Oradan sonra DLC'leri yönet e tıkla. Hangi DLC'yi yüklemek istiyorsan seçerek yüklersin.

DLC'leri yönetme kısmından haritaları aç. Sonra indirme varsa yap, oyuna gir.

Bu arada Island kadar sarmıyor diğer haritalar.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı