Ark Survival Evolved oynanır mı?

mahmutxd07

Decipat
Daha fazla  
Oyunu 1-2 saat kadar oynadım ve fazlasıyla zorlandım diyebilirim. Sorum şu oyunu oynarken destek alabileceğim bir rehber var mı?

Mesela ben oyuna başladığımda dinazorların evcilleştirileceğini bilmiyordum. Bunu öğrendiğimde evcilleştirmenin nasıl yapılacağını anlamadım, gittim video izledim. Sonra ne güzel üzerine bindim falan. Her dinazorun farklı özelliği varmış loot yapmaları vs. Gene videodan öğrendim.

Oyun özelliklerini çok gizemli sunmuş benim bunları tek başıma çözmem imkansız gibi bir şey.

2 level bir dinozor vardı ben 7 leveldim daldım ve beni havalara uçurdu... Bu levelin de bir önemi olmuyor...

Rehber vardır mutlaka ama bilmiyorum sadece tek başına level aşırı önemli değil yeni ekipmanlar zırhlar gerekli teke tek yenemezsin bir dinozoru ben 80 seviyeyim üstümde set var tamamen küçükler belki ama büyük dinozorlar güçlü silahlar olmadan öldüremem yani.

Kolay bulabildiğin dinozorlardan ordu toplayabilirsin ben oyuna ilk başladığımda yaptığım ilk şey bu oldu 15 tane falan aldım yanıma etrafı keşfetmeye başladım tabii fazla açılmamak lazım güçlü bir şey geldiği an ordu falan kalmaz 😀

Oyuna ilk başladığın yere ev inşa et sonra gidersin uzaklara biraz güçlen.

Yeni konular

Geri
Yukarı