Çözüldü Ark: Survival Evolved Procmon24.sys hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Fırat Fırat

Centipat
Günlerdir uğraşıyorum 0xc000007b hatasını çözdüm hatalı veya eksik olan bütün DLL'leri tek tek bulup yükledim. Fatal error! Hatasını çözdüm ama Procmon24.sys hatasını bir türlü çözemedim. Öyle bir dosya arıyorum ki var ama somut olarak yok hayalet gibi ne yapacağımı bilemedim. Yardım edebilecek biri varsa el atsın.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tek tek DLL atarak sistemi bozarsınız. Process Monitor işlemi bellektedir. Bilgisayarı yeniden başaltınca gider.
Sistemi yeniden başlatmanız gerekli. Ama neden elle DLL yüklüyorsunuz? Rapor paylaşsaydınız size yüklemeniz gereken paketleri söylerdik. Hangi DLL'lerdi onlar?

Sistemi yeniden başlatmanız gerekli. Ama neden elle DLL yüklüyorsunuz? Rapor paylaşsaydınız size yüklemeniz gereken paketleri söylerdik. Hangi DLL'lerdi onlar?
Process monitor ile tek tek buldum. Çözümlerde vardı o yüzden tek tek bulmam gerekti.

Dosya Ekleri

• dll.png
    dll.png
    211,7 KB · Görüntüleme: 23
Yüklediğiniz DLL'leri hangi konumlara attıysanız (System32 ve SysWOW64) silin ve verdiğim aracı kurun. Bir daha da elle DLL kopyalamayın.

Tek tek DLL atarak sistemi bozarsınız. Process Monitor işlemi bellektedir. Bilgisayarı yeniden başaltınca gider.

Bu arada o DLL'ler ile birlikte yerel C'de bulunan DLL'leri kopyalayıp, oyunun kurulu olduğu dosyaya yapıştırdım oyun 0xc000007b hatasını vermemeye başladı.

Sistemde bulunan DLL'lerin içine yapıştırmadım.
Çözümde yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. (Çözüldü)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı