Ark: Survival Evolved sunucu açarken "Plugin 'Vivoxcore' Failed..." hatası

İşletim sistemi
Windows 10

TuQRuL

Centipat
Daha fazla  
Böyle bir hata alıyorum Ark sunucu açarken. Çözümü nedir?

1703193934188.png

Son düzenleyen: Moderatör:
"Vivoxcore" eklentisi yüklenemedi çünkü "vivoxcore" modülü bulunamadı. Lütfen eklentinin doğru şekilde kurulduğundan emin olun. Aksi takdirde, bu proje için eklentiyi devre dışı bırakmayı düşünün. Mümkünse "vivoxcore" eklentisini kurman lazım.

"Vivoxcore" eklentisi yüklenemedi çünkü "vivoxcore" modülü bulunamadı. Lütfen eklentinin doğru şekilde kurulduğundan emin olun. Aksi takdirde, bu proje için eklentiyi devre dışı bırakmayı düşünün. Mümkünse "vivoxcore" eklentisini kurman lazım.

Onu nereden kuracağım onu bulamadım.

Change what ı put ın quotes below these 3 sentences to the letter of your Drive and name of your folder. Make sure you spell it exactly right. İt must be exactly capitalization included as you put it.

Force_install_dir "D:\cmdtemp" bu kısımda cmdtemp yerine ne yazacağımızı anlayamadımda yaptıysan söyler misin?

Oraya hangi diske dosyaya kuracagın yazıyor yani D secersend de cmdtemp in içine kuruyor.

Oraya hangi diske dosyaya kuracagın yazıyor yani D secersend de cmdtemp in içine kuruyor.

Eyvallah.

Kanka D diskine indireceğim D diskinin adını harfi harfıne yazıyorum ama not found diyor zahmet olacak ama benmi yanlış yapıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2024-03-13_002246195.png
    resim_2024-03-13_002246195.png
    2,2 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı