Çözüldü Ark Survival Evolved yumurtadan ejderha çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KamiRabu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımla beraber yerel sunucuda ikimiz oyunu oynuyoruz fakat wywern yumurtalarından rastgele ejderha çıkıyor. O kadar uğraşıyoruz yumurtaları arıyoruz çalıyoruz ölüyoruz kalkıyoruz kuluçkaya bırakıyoruz süre bittiğinde yumurta çatlıyor ve içinden bir şey çıkmıyor. Garanti yavru almak için bir ayar mı var ya da sezon Pass mı almak lazım hiçbir bilgi bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Sadece ejderha yumurtasında bu sorun var. Diğer yumurtalarda sorunsuz bebek aldık.

Çözüm
Dostum sorunu çözdüm ve o kadar saçma bir olay ki anlatamam 🤣 ben çok uğraşmamak için ejderha bölgesinin yakınına yerleşmiştim hava koşulları ile de uğraşmamayayım diye içi boş ve tek girişi olan bir lav mağarası bulmuştum. Orayı kuluçka yeri yaptım. İşte tüm sorunların kaynağı bu mağara. Çöl bölgesine geçince tüm yumurtalardan wywern çıkmaya başladı ama mağarada kuluçka yapınca yumurtalar boş çıkıyor.
Durumun kuluçkalama veya yumurta sağlığı ile alakası olabilir mi? Veya official server ise ejderhalar orda uzun sürede çıkıyor ve ejderha sütü istiyor. Bundan kaynaklı ölmüş olabilir mi doğduktan sonra?

Durumun kuluçkalama veya yumurta sağlığı ile alakası olabilir mi? Veya official server ise ejderhalar orada uzun sürede çıkıyor ve ejderha sütü istiyor. Bundan kaynaklı ölmüş olabilir mi doğduktan sonra?

Yok yumurta sağlığı 100 de yanardağın içinde bir mağaraya yer yaptım. Yerel sunucuda oynuyoruz kuluçka süresini falan kısalttım 8 dk da falan çıkıyor bebekler. Doğduktan sonra ölseler ceset falan olur yumurtaların başında bekliyorum yumurta çatlıyor ama hiçbir şey çıkmıyor içinden 20 tane yumurtadan 4 tane wywern alabildik. Hiç çıkmasa bug diyeceğim ama arada veriyor. Diğer ejderhalar sıkıntı değil de buz ejderinin yuvaları çok dağınık ve yumurtada spawn süresi uzun zar zor aldığımız yumurtadan da bir şey çıkmayınca insan bi üzülüyor😮‍💨

Bende araştırdım öyle bir ihtimal var mı diye fakat bulamadım. Silip tekrar yüklemek denenebilir bir ihtimal.

@Letharia Vulpina 2 kişi oynuyoruz ikimizde de olmuyor yerel sunucu sahibinin silip tekrar yüklemesi yeterli mi yoksa ikimizde silmeniz mi lazım? birde bu sunucuda baya ilerledik silip baştan mı başlamayı önerirsin yoksa kayıt dosyalarını kurtarıp oradan devam etmeyi mi?

Geri
Yukarı