Ark "Unreal Engine exiting due to D3D device being lost" hatası

ilkerp

Hectopat
2021-03-10.png

Oyun korsan mı? Debug modunda derlenmiş gibime geldi.

Steam'den aldım korsan olma ihtimali yok, yerel sunucu kuruyorum, arkadaş giriyor ve oyun bu hatayı atıyor, dün de yedim bir ara ama sonrasında düzelmişti şimdi hiç olmuyor, dosyaları da doğruladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'den aldım korsan olma ihtimali yok, yerel sunucu kuruyorum, arkadaş giriyor ve oyun bu hatayı atıyor, dün de yedim bir ara ama sonrasında düzelmişti şimdi hiç olmuyor, dosyaları da doğruladım.
Anlıyorum. Bu hatanın rastgele geldiğini düşünüyor ve suçu ekran kartı veya sürücüsüne atıyorum. Hiç mavi ekran aldınız mı? Sürücüyü DDU ile silip tekrar yüklemeyi, veya daha yeni/daha eski sürücülerle denediniz mi?

Anlıyorum. Bu hatanın rastgele geldiğini düşünüyor ve suçu ekran kartı veya sürücüsüne atıyorum. Hiç mavi ekran aldınız mı? Sürücüyü DDU ile silip tekrar yüklemeyi, veya daha yeni/daha eski sürücülerle denediniz mi?

Sistem tamamiyle 0, ekran kartım eski ama sağlam.

Biraz geç oldu ama zevkimi öldürdüğü için pek girmedim bu zamana kadar, Online offline fark etmeksizin "The Island" haritasında çökme yaşıyorum sadece, Scorched Earth haritasında böyle bir problem yaşamıyorum, ekran kartım dışında tüm parçalarım yeni ama ekran kartımıda eski bilgisayarımla kullanırken böyle bir problem yaşamıyordum (MSI R7 240 2 GB Afterburn versiyonu)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı